BetterYou

BetterYou

BetterYou™ inovatīvs dabīgu veselības produktu ražotājs, kas specializējas nepieciešamu uzturvielu trūkuma novēršanā, kas tiek zaudētas, mainot diētu, ieradumus un dzīvesveidu. Uzņēmuma ražotie produkti ir unikāli tirgū to kvalitātes un efektivitātes dēļ. BetterYou™ atbalsta pētījumus par transdermālo magnija terapiju un izsmidzināmo vitamīnu ietekmi, atzīstot būtiskos jauninājumus pētniecībā. Notiek cieša sadarbība ar Cardiff un Sheffield universitātem, Sv.Marka slimnīcu Londonā, Magnija veselības institūtu Nīdelandē.  

BetterYou™ kompānija jau vairāk nekā 10 gadus ir līderis transdermālā magnija ražošanā un izpētē.

Katru gadu pieaugošais klīnisko studiju un pētījumu skaits pierāda labu magnija uzsūkšanos caur ādu. Transdermālajam magnijam BetterYou ™ ir ātra un efektīva remineralizācija. Uzklājot tieši uz ādas, magnijs ātri uzsūcas caur ādas epidermu, apejot gremošanas sistēmu.

Better You™ izmanto augstākās kvalitātes magniju, kas tiek iegūts no jūrā esošiem nogulumiem, kas izveidojās pirms 250 miljoniem gadu.

BetterYou™ ir tirgus līderis transdermālā magnija un izsmidzināmo vitamīnu produktu ražošanā. Produkta drošumu, sastāvdaļas un aktīvo uzsūkšanos katrai ražošanas līnijai pārbauda neatkarīgas laboratorijas. Ražotājs ir pārliecināts, ka, veicot nopietnus pētījumus, tas pierāda, ka tā ražotie produkti ne tikai faktiski darbojas, bet arī ir vieni no efektīvākajiem tirgū. 

BetterYou™ produkti ir dermatologu pārbaudīti, sastāvā nav parabēnu, sintētisko smaržu un krāsu.