Atjaunojošs Nakts Serums

  • Samazināta cena
  • -20%
  • Samazināta cena
  • -20%

Atjaunojošs Nakts Serums

30 ml
790-00107
+ 0.00 Lojalitātes eiro
€63,96
€79,95
Pirms bezmaksas piegādes jums trūkst 50.00 € . Piegāde.
30 ml
Daudzums

Pirms bezmaksas piegādes jums trūkst 50.00 € . Piegāde.
Visiem pasūtījumiem līdz 10 € tiek piemērota administrācijas maksa 2,99 €. Pievienojiet preces un nemaksājiet nodokli.

Grezns matu serums intensīvai matu atjaunošanai nakts laikā. Koncentrēta formula atjauno un nostiprina matus. Bagātināts ar deviņām dabīgajām eļļām un ekstraktiem, serums samazina redzamās bojāto matu pazīmes un aizsargā matus no šķelšanās.

ArganiaSpinosaKernelOil, HelianthusAnnuusSeedOil, SalviaHispanicaSeedOil (ChiaSeedOil), MacadamiaTernifoliaSeedOil, GlycineSojaOil, CocosNuciferaOil, ChenopodiumQuinoaSeedExtract, GardeniaTahitensisFlowerExtract, RosmarinusOfficinalisLeafExtract, Tocopherol.

Nakts atjaunojošā procedūra – Maigiem un zīdainiem matiem. Nelielu daudzumu produkta vienmērīgi ieziest matos pirms došanās gulēt, lai bagātīgi mitrinātu matus nakts laikā. Sausas galvas ādas gadījumā produktu var izmantot arī papildus galvas ādas mitrināšanai.

Bāze pirms veidošanas – Aizsargā matus no termiskajiem bojājumiem. Produktu izmantojot pēc matu mazgāšanas, matiem piešķirsiet papildus mirdzumu, aizsargāsiet no karstuma un samazināsiet matu žāvēšanas laiku.

Lai pastiprinātu matu maskas iedarbību – Stiprākiem un veselākiem matiem. Pievienojot pāris pilienus produkta matu kondicionierim un/vai maskai, piešķirsiet papildus atjaunojošo spēku dotajiem kopšanas līdzekļiem.

Atsauksmes

Pagaidām nav atsauksmju.

REĢISTRĒTIES

Rakstīt atsauksmi par Atjaunojošs Nakts Serums