Sejas krēms "Laser Rejuvenation Cream“ (testeris)

  • Sumažinta kaina
  • - €0,31
  • Sumažinta kaina
  • - €0,31

Sejas krēms "Laser Rejuvenation Cream“ (testeris)

R660-00463
Sausai ādai Kombinētai ādai Normālai ādai Jutīgai ādai
+ 0.05 Lojalitātes eiro
€1,00
€1,31
Pirms bezmaksas piegādes jums trūkst 40.00 € . Piegāde.
Vienetai

Pirms bezmaksas piegādes jums trūkst 40.00 € . Piegāde.

Populārākās atsauksmes

  • Lielisks produkts. Āda tiek atdzīvināta. Novēro sīko krunciņu samazināšanos. Es uzskatu, ka ilgstoša lietošana samazinās dziļākas grumbas.
  • Ļoti labs produkts. Es to izmantoju kā nakts līdzekli vasarā. Aizsardzība pret salu ziemā
Izlasiet visas atsauksmes
Visiems užsakymams kurių vertė nesiekia € 10 taikomas € 2.99 administravimo mokestis. Pridėk prekių ir nemokėk mokesčio.

CMS LAB kompānija tika dibināta 2001. gadā un pēdējo 19 gadu laikā tā ar jaunākajām tehnoloģijām, kas ir balstītas uz dermotalogu risinājumiem, pastāvīgi pilnveidoja savus medicīniskas kosmētikas produktus. CMS LAB ir ekspertu kompānija medicīniskas kosmētikas nozarē, kura, vadoties pēc jaunākajām tendencēm, ražo augsta līmeņa produktus Korejā un visā pasaulē. 

“Cell Fusion C“ - būtiski medicīniskas ādas kopšanas risinājumi, kad palīdz novērst ādas problēmas un uzlabot tās stāvokli.

“Cell Fusion C“ ir radīta ādas problēmu risināšanai un pilnveidošanai, kopā ar ekspertiem tā tiek attīstīta jau 19 gadus, kuru laikā klienti ir atzinuši ilggadējo pieredzi.

Augstās tehnoloģijas – NEO CMS™

NEO CMS™“ ir "Cell Fusion C" patentēta sastāvdaļa, kas darbojas dziļos ādas slāņos, atjaunojot un uzlabojot ādas aizsargfunkciju.

Optimālos daudzumos apvienotas 9 dažādas sastāvdaļas  stiprina ādu no dziļajiem tās slāņiem un palīdz uzlabot ādas aizsargfunkciju. 

CMS LAB analīžu un attīstības centrs

Cell Fusion C“ privātajā analīžu un attīstības centrā pastāvīgi tiek pētītas augstas kvalitātes formulas ādas kopšanai un ārstēšanai. Katrs produkts ir apstiprināts ar drošības un iedarbības testiem.