Sejas mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi

Sejas mazgāšanas līdzeklis neapšaubāmi ir viens no svarīgākajiem ādas kopšanas līdzekļiem, kam vajadzētu būt katrā vannas istabas skapī. Esam pieraduši interesēties par kopšanas līdzekļiem – tonikiem, serumiem, krēmiem vai maskām. Tikmēr mazgāšanas līdzekļi, šķiet, kļūst tikai par otršķirīgiem, kuru sastāvā vai īpašībās mēs bieži neiedziļināmies tāpat kā citiem produktiem. Taču arī sejas vai ķermeņa tīrīšanas līdzeklis jāizvēlas dažādiem ādas tipiem, jo tas ne tikai sagatavo ādu citiem kopšanas posmiem, bet arī var būtiski ietekmēt tās stāvokli!

Tīrīšanas līdzekļi taukainai, kombinētai ādai

Kāda veida āda ir taukaina? Kādas ir kombinētās ādas pazīmes? Taukainas ādas īpašnieces bieži sūdzas par paplašinātām sejas porām un ādas stāvokli, jo pēc mazgāšanas tā ātri kļūst taukaina un ir vairāk pakļauta dažādām ādas problēmām. Savukārt jaukta tipa ādai raksturīga taukaina T zona (piere, deguns, zods) un sausāki vaigi.

Tīrīšanas līdzeklis ar salicilskābi bieži ir piemērots problemātiskai vai taukainai ādai. Šāds salicilskābes līdzeklis var būt piemērots ne tikai sejai, bet arī ķermeņa mazgāšanai, īpaši muguras zonai, ja tā ir pakļauta izsitumiem. Taču šādas ādas īpašnieki nereti pieļauj kļūdu, izvēloties pārāk sausinošus produktus – tā vietā meklē dziļās attīrīšanas līdzekļus, kas palīdz kontrolēt tauku izdalīšanos un mitrina.

Atrast pareizo mazgāšanas līdzekli kombinētai ādai var būt īsts izaicinājums. Šādai ādai meklējiet līdzekli, kas maigi attīra lieko eļļu, vienlaikus saglabājot ādas dabisko mitrumu. Vispiemērotākie ir sejas tīrīšanas līdzekļi, kas aizsargā ādas lipīdu slāni, saglabā dabisko mitrumu, vienlaikus noņemot netīrumus no ādas virsmas. Vēl viens produkts taukainai vai kombinētai ādai ir poru attīrīšanas līdzeklis.

Poru attīrīšanas līdzeklis

Taukaina āda bieži cieš no paplašinātām un netīrām porām. Tāpēc poru attīrīšanas līdzeklis šajā gadījumā var būt reāls palīgs, jo palīdz maigi, taču rūpīgi attīrīt sejas ādu. Šādu efektu nesasniedz ikdienas sejas tīrīšanas līdzeklis, efektīvi tiek noņemtas atmirušās ādas šūnas. Atkarībā no ādas tipa, produktu nav nepieciešams uzklāt uz visas sejas – var pietikt ar to, ka lietosiet tikai tur, kur nepieciešams.

Antibakteriāls ķermeņa mazgāšanas līdzeklis

Ne tikai sejai ir nepieciešams tīrīšanas līdzeklis ar dažādām īpašībām - ja jums ir problemātiska āda, arī antibakteriāls ķermeņa mazgāšanas līdzeklis var būt ļoti noderīgs līdzeklis! Lai gan parasti sejas tīrīšanas līdzeklis ir piemērots gan ādai, gan ķermenim, lietojot vienu produktu ikdienā gan sejai, gan ķermenim, tas tiks izlietots ļoti ātri. Tāpēc antibakteriāla ķermeņa mazgāšanas līdzeklis cilvēkiem ar taukainu ādu var atvieglot higiēnas rutīnu.

Tīrīšanas līdzeklis sausai, jutīgai ādai

Sausai ādai bieži ir stiepšanās sajūta, nieze un vietām tā var lobīties. Tieši tāpēc sausai ādai ir svarīgi, lai būtu sejas tīrīšanas līdzeklis, kas ne tikai maigi nomazgā netīrumus, aizsargā ādas dabisko lipīdu barjeru, bet vienlaikus mitrina ādu un piešķir tai maiguma sajūtu. Sausai ādai īpaši piemērotas ir tādas sastāvdaļas kā hialuronskābe vai šī sviests.

Var būt grūti atrast līdzekļus jutīgai ādai, jo tā ir ārkārtīgi kairinoša un var kļūt apsārtusi. Sejas tīrīšanas līdzekļi, kas izstrādāti īpaši jutīgai ādai, ārkārtīgi maigi noņem netīrumus, nesabojājot ādas barjeru un saglabājot tās dabisko mitrumu. Jutīgai ādai sejas tīrīšanas līdzeklis ir vieglas tekstūras un parasti satur alvejas un kumelīšu ekstraktus.

Mazgāšanas līdzeklis normālai ādai

Normāla āda ir vismazāk prasīga, taču arī to nevajadzētu atstāt bez uzraudzības! Sejas tīrīšanas līdzeklis nedrīkst sausināt ādu un tam jāsagatavo āda nākamajam ādas kopšanas posmam. Normāla ādas tipa īpašnieki, atkarībā no vajadzības, var izvēlēties tīrīšanas līdzekli ar dažādām papildus īpašībām – mitrinošu, barojošu, tonizējošu, ar pretnovecošanās īpašībām.

Tieši Newcrush interneta veikalā varat atrast un iegādāties dažādus sejas tīrīšanas līdzekļus savam ādas tipam. Izvēlieties no plašā klāsta — Cell Fusion C, The Organic Pharmacy, Blancrème. Šeit cena atbilst kvalitātei!