Uztura bagātinātājs ŠĶIDRA DZELZS “100% Organic Liquid Iron”

  • Samazināta cena
  • -35%
Maisto papildas SKYSTA GELEŽIS „100% Organic Liquid Iron“, VIRIDIAN, 200ml
Maisto papildas SKYSTA GELEŽIS „100% Organic Liquid Iron“, VIRIDIAN, 200ml
  • Samazināta cena
  • -35%

Uztura bagātinātājs ŠĶIDRA DZELZS “100% Organic Liquid Iron”

200 ml
610-01596

Viridian “Organic Liquid Iron” ir unikāls dzelzs avots no ekoloģiskām Itālijas salmenes lapām (arī pazīstama arī nīma lapas vai karija lapas). Šķidras konsistences patīkamas apelsīnu garšas formula nestimulē caureju, tās sastāvā ir ekoloģisks nātru un pieneņu lapu uzlējums, medus un apelsīnu eļļa.

Organic Liquid Iron ir dabīgu vielu avots:

- Dzelzs

- Vitamīna C 

- Vitamīnu B1, B2, B3, B5 un B6 

- Folskābes - 

- Joda.

 GB-ORG-05
 
ES/Ne-ES lauksaimniecība.

+ 0.00 Lojalitātes eiro
€25,03
€38,50
Pirms bezmaksas piegādes jums trūkst 50.00 € . Piegāde.
200 ml
Daudzums

Pirms bezmaksas piegādes jums trūkst 50.00 € . Piegāde.

Populārākās atsauksmes

  • Patērēja bērni, garšīgi pat ūdeni negribējās dzert. Paaugstināta apetīte ✅
Izlasiet visas atsauksmes
Visiem pasūtījumiem līdz 10 € tiek piemērota administrācijas maksa 2,99 €. Pievienojiet preces un nemaksājiet nodokli.

Viridian “Organic Liquid Iron” ir unikāls dzelzs avots no ekoloģiskām Itālijas salmenes lapām (arī pazīstama arī nīma lapas vai karija lapas). Ekoloģiski standartizēti svētā bazilika lapu, guavas ekstrakti un citrona miziņas piešķir B grupas vitamīnus, un ekoloģisku Acelora ķiršu sula un ērkšķogu ekstrakts piešķir vitamīnu C. No ekoloģiskām Fucus vesiculosus jūras aļģēm tiek iegūts jods. Šķidras konsistences patīkamas apelsīnu garšas formula nestimulē caureju, tās sastāvā ir ekoloģisks nātru un pieneņu lapu uzlējums, medus un apelsīnu eļļa.

Organic Liquid Iron ir dabīgu vielu avots:

- Dzelzs 

- Vitamīna C 

- Vitamīnu B1, B2, B3, B5 un B6 

- Folskābes - 

- Joda.

Dzelzs – palīdz uzturēt normālu enerģijas apriti, normālu imūnsistēmas darbību; normālu eritrocītu un hemoglobīna veidošanos un normālu skābekļa pārnesi organismā.

Tiamīns – palīdz uzturēt normālu enerģijas apriti, nervu sistēmas darbību un psiholoģisko funkciju, palīdz uzturēt normālu sirdsdarbību.

Riboflavīns – palīdz uzturēt normālu eritrocītu stāvokli, normālu dzelzs apriti, palīdz uzturēt normālu ādas stāvokli, palīdz uzturēt normālu redzi, palīdz mazināt noguruma sajūtu un pārgurumu.

Vitamīns B6 – palīdz mazināt nogurumu, regulēt hormonu aktivitāti

Vitamīns C - uzlabo dzelzs absorbāciju, palīdz mazināt noguruma sajūtu, palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību.

Lietošana:Pieaugušajiem: no 2 līdz 4 tējkarotēm dienā. Bērniem no 3 līdz 5 gadu vecuma pa 1 tējkarotei dienā. Bērniem no 6 līdz 12 gadu vecuma pa 2 tējkarotēm dienā. Vienā tējkarotē ir apmēram 5 ml.

Uzturviela 4 tējkarotēs (ap 20 ml) ir: NRV*%
Vitamīns C 80 mg 100
Dzelzs 20 mg 143

* – uzturvielas atsauces vērtība (NRV)..

Sastāvdaļas:ekologīsks glicerīns**, ekoloģiska acerolas (Malpighia glabra) augļu sula**, ekoloģisku lielo nātru (Urtica dioica) un ekoloģisku parasto pieneņu (Taraxacum officinale) lapu infūzija**, ekoloģisks medus** no Bulgārijā augošām pasiflorām, ekoloģisku itālijas salmeņu (Murraya koenigii) lapu ekstrakts** kā dzelzs avots; ekoloģiskas īsto citronu (Citrus limon) miziņas**, ekoloģisku guavu (Psidium guajava) lapas**, ekoloģisku smaržīgo baziliku (Ocimum basilicum) lapu un ekoloģisku ērkšķogu (Emblica officinalis) augļu ekstrakts** kā vitamīnu B un C avots; ekoloģisku apelsīna (Citrus sinensis) miziņu eļļa **, ekoloģiskas jūras aļģes (Ascophyllum nodosum)**.

Speciāli brīdinājumi:nepārsniegt norādīto rekomendējamo devu. Uztura bagātinātāju nedrīkst izmantot kā pārtikas aizstājēju. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu. Svarīgs ir sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids.

Uzglabāšana:pirms lietošanas sakratīt. Uzglabāt sausā, tumšā, ne augstākā kā 25 °C temperatūrā, bērniem neaizsniedzamā vietā. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī un izlietot 4 nedēļās.

Iepakojumā: 200 ml šķidruma. Neto daudzums: 200 ml.

Ražotājs:"Viridian”, Cambridgeshire, PE 17 4BH, Apvienotā Karaliste

Izplatītājs:UAB „Bioklinika", Studentu iela 37, LT-51364 Kauņa. Tel. +370 68 640115

Derīgs līdz (beigām):skat. uz iepakojuma.

 

Viridian kompānija tika dibināta 1999. gadā, Lielbritānijā. Vissvarīgākie Viridian principi ir ražot tādus produktus, kuri izceltos ar visaugstākajiem ētikas standartiem un izveidot atbalsta fondu nabadzīgiem bērniem un dabas aizsardzībai. Viridian Nutrition ir ētisku vitamīnu ražošanas līdere. Ko tas nozīme? Kompānija Lielbritanijā tikā nominēta produktu žurnālos Ethical Consumer (Ētiskais pircējs) un The Good Shopping Guide (Labu pirkumu gids). Šīs balvas pierāda, ka uzņēmums apņemas sniegt gan tīras sastāvdaļas, gan rūpēties par apkartni un piedalīties labdarības pasākumos.

Ētika uztura bagātinatāju tirgū sākas ar pašu kompāniju, kas ražo produktus. Ja vairāk iedziļinātos citu kompāniju, kuru produktus lietojat ikdienā, darbībā, varbūt uzzināsiet, ka tās ir lielas farmācijas vai masveida pasūtījumus izpildošas ražotājas. Viridian Nutrition – vienai ģimenei piederoša uztura bagātinātāju ražotāja, dibināta Lielbritānijā.

Viridian ētika apņem sastāvdaļu meklēšanu un ražošanu. Izgatavotajos produktos nav ģenētiski modificētu vai staru ietekmētu sastāvdaļu, un aktīvās un barības vielas ir 100% aktīvas un bez piemaisījumiem. Kompānija neizmanto cukuru, krāsvielas vai mākslīgās garšu uzlabojošās vielas, tāpēc produkti ir pilnībā tīri. Produktu veidošanā un ražošanā tiek izmantota ilggadīga farmācijas pieredze.

Ar ko ir īpaši Viridian uztura bagātinātāji?

Vai zinājāt, ka vairāk kā 50% tablešu tiek izgatavotas izmantojot līmi, pazīstama arī kā saistviela, kas palīdz saglabāt tablešu formu? Uztura bagātinātāju ražošanā ir atļauts izmantot dažadākās aizpildvielas, saistītājus, apvalkus, krāsvielas un garšu piešķirošas vielas. Viridian Nutrition neizmanto šādas sastāvdaļas.

Dabas aizsardzība - Viridian Nutrition kompānija ir atbildīga un strādā pēc “zaļā biznesa” principiem - vairāk kā 40% kompānijas produktu ir “Soil Association“ serfitikāts, kas garantē, ka izstrādājumā nav cilvēkam vai dabai potenciāli kaitīgu vielu.

Ražošana - Viridian Nutrition lieto īpaši mazus daudzumus iepakošanas materiālu un viss, ieskaitot stiklu, tiek izgatavots no pārstrādātiem materiāliem vai vielām. Tinktūras un smēres tiek izgatavotas no svaigiem medicīniskiem augiem.

Atbalsts - Līdz šim Viridian Nutrition ziedotā atbalsta summa ir virs 165.000 £, ieskaitot ziedošanu fondiem, tādiem kā “Friends of Earth“, “NSPCC“, „Woodland Trust“, “Jack and Jill Foundation“, “Comic Relief“, “RSRB“, “Terrence Higgins“, “The Woodland trust“, “Save the Children“ un citiem. Izvēloties Viridian Nutrition produktus jūs ne tikai rūpējaties par savu veselību, bet arī pievienojaties pie citu dzīves uzlabošanas.

Priekšroka ekoloģisku produktu veikaliem - Viridian atbildīgi izvēlas savas tirdzniecības vietas un speciālistus, kuri varētu ieteikt, kādus produktus izvēlēties. Zināšanas, cieņa un sapratne ir svarīgi.

Tas, kas ir vissvarīgākais

Uzturs ir nepieciešams cilvēka eksistēšanai. Katrai reakcijai, bioķīmiskai un fizioloģiskai darbībai, kas notiek organismā ir nepieciešamas uzturvielas. Pareizi izvēlētas aktīvās un uzturvielas, tādas kā vitamīni, tauki, minerālvielas un aminoskābes, ļauj funkcionēt mūsu organismam. Kad neuzņemam nepieciešamās vielas ar pārtiku, organismā notiek izmaiņas. Sabalansēts uzturs, kurā ir daudz augļu, dārzeņu, “pareizu” tauku, ir nepieciešams, ja vēlaties izvairīties no veselības traucējumiem.

Uzturs, kas ir bagātināts ar uztura bagātinātājiem, ir nepieciešams. Skumji, ka mūsdienu modernajā pasaulē nevaram 100% pakļauties uz pārtikas produktu kvalitāi un to uzturvērtību. Ļoti svarīgs ir pārtikas produktu svaigums un uzturvielu daudzums, kas ir stipri samazinājies augsnes stāvokļa dēļ un dažādu vides faktoru dēļ. Rodas arvien vairāk veselības traucējumu, kuri vairāk vai mazāk ir saistīti ar nepieciešamo uzturvielu trūkumu. Bieži organisma vajadzība pēc noteiktām uzturvielām ir ļoti liela un saņemot tās tikai ar pārtiku, organisms nespēj tās uzkrāt ilgākam laikam. Pareizi izvēlēti un pareizi lietojami uztura bagātinātāji ir ļoti vērtīgi, kā arī papildina organismu ar nepieciešamām vielām.

Pēc aptauju veikšanas, acīmredzams - uztura bagātinātāji būtu jālieto cilvēkiem, kuri sūdzas par samazinājušos vitamīnu un minerālvielu daudzumu. Visbiežāk tie ir cilvēki, kam ir aktīvs dzīvesveids, vegetārieši, vegāni, vecāki cilvēki, ļoti tievi cilvēki, grūtnieces un ar krūti barojošas sievietes, cilvēki, kas smēķē, lieto alkoholu vai bieži ievēro dažādas diētas. Protams, ir svarīgi, ko jūs ēdat un cik bieži vingrojat. Lūk kāpēc daudzi cilvēki, kas rūpējas par sevi, izvēlas sabalansētu uzturu, sportu un uztura bagātinātājus. 

“Soil Association“ sertifikāts

Viridian uztura bagātinātājiem ir “Soil Association“ sertifikāts - tā ir Lielbritānijas sertificēšanas institūta izsniegtā apliecība, kas tiek izsniegta tikai tādā gadījumā, ja produktā ir vairāk par 95% ekoloģisku izejvielu. Šis sertifikāts garantē, ka produktā nav cilvēkiem vai dabai kaitīgu vielu - parabēnu, mākslīgo smaržvielu, krāsvielu, naftas ķīmijas produktu. “Soil Association“ sertificētie produkti ir bioloģiski irstoši un dabai nekaitīgi. Kompānijām, kas vēlas iegūt šo sertifikātu, ir jāpierāda katras izmantojamās vielas ekoloģiskā izcelsme un jāsniez katra produkta ķīmiskā formula un etiķetes. Sertificētas kompānijas apņemas katru gadu pārbaudīt savas ražošanas iekārtas un veikt izmantojamo vielu auditu. “Soil Association” ir atzīta par vienu no stingrākajiem sertificēšanas institūtiem.

Atsauksmes

2 Atsauksmes
100%
Ieteiktu draugam
2022-06-04

Patērēja bērni, garšīgi pat ūdeni negribējās dzert. Paaugstināta apetīte ✅

Automātiski tulkots, izmantojot Google tulkotāju

Noderīgas atsauksmes? 0 0

Rakstīt atsauksmi par Uztura bagātinātājs ŠĶIDRA DZELZS “100% Organic Liquid Iron”

Jums arī varētu patikt