Uztura bagātinātājs SELĒNS “Selenium 200 µg”

    Bestsellers
Maisto papildas SELENAS „Selenium 200 µg“, VIRIDIAN, 90 kapsulių
Maisto papildas SELENAS „Selenium 200 µg“, VIRIDIAN, 90 kapsulių
Bestsellers
    Bestsellers

Uztura bagātinātājs SELĒNS “Selenium 200 µg”

90 kapsulas
610-01550

Piemērots veģetāriešiem un vegāniem.

Selēns palīdz uzturēt matu, nagu veselību un veicina normālu vairogdziedzera darbību, kā arī veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

+ 0.00 Lojalitātes eiro
€28,11
Pirms bezmaksas piegādes jums trūkst 50.00 € . Piegāde.
90 kapsulas
Daudzums

Pirms bezmaksas piegādes jums trūkst 50.00 € . Piegāde.

Populārākās atsauksmes

  • Viss ir ļoti labi, ātra piegāde, kvalitatīvs produkts!
  • Ļoti labs uztura bagātinātājs
  • Labākais selēna papildinājums, ko jebkad esmu lietojis. Un es esmu lietojis daudz, jo man ir problēmas ar vairogdziedzeri. Vienīgais, kas man patiešām darbojas. Tā dzeršana situāciju tik ļoti uzlaboja, ka pat pēc asins analīzēm uz vairogdziedzera hormoniem ārsts nespēja noticēt. Tagad tie ir pilnās robežās. Lieliskas kvalitātes papildinājums. PALDIES
Izlasiet visas atsauksmes
Visiem pasūtījumiem līdz 10 € tiek piemērota administrācijas maksa 2,99 €. Pievienojiet preces un nemaksājiet nodokli.

Lietošana: pieaugušajiem 1 kapsula dienā ēdienreizes laikā, uzdzerot glāzi ūdens.

Saturs

1 kapsulā:

%NRV*

Selēns

200 µg

364%

Sējas lucernas lapu pulveris

185 mg

-

Spirulīnas lapoņu pulveris

62 mg

-

Mellenes ogu pulveris

62 mg

-

*%NRV – uzturvielu atsauces vērtība.

Sastāvdaļas: sējas lucernas (Medicago sativa) lapu pulveris, hidroksipropilmetilceluloze (augu izcelsmes kapsulas apvalks), spirulīnas (Spirulina major) lapoņu pulveris, mellenes (Vaccinium myrtillus) ogu pulveris, L-selēnmetionīns.

Produkta tīrība: kapsulas satur 100 % aktīvas sastāvdaļas. Produkts nesatur lipekli, kviešus, laktozi, raugu, konservantus un mākslīgās krāsvielas. Bez pievienota cukura un sāls. Nav veikta apstrāde ar jonizējošo starojumu. Nav testēts uz dzīvniekiem.

Brīdinājumi: nepārsniegt ieteicamo diennakts devu! Neizmantot uztura bagātinātāju pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietošanai!

Uzglabāšana: uzglabāt sausā, tumšā vietā, temperatūrā līdz 25°C. Glabāt bērniem nepieejamā vietā!

Iepakojumā: 90 kapsulas. Neto masa: 37 g (kapsulas pa 409 mg).

Ražotājs: Viridian International Ltd, Northamptonshire NN11, 4HB, Apvienotā Karaliste.

www.viridian-nutrition.com

Importētājs: UAB „NEWGLOW vaistinė", Studentų g. 37, LT-51364, Kauņa, Lietuva.

Tel. +370 37 750865

Ieteicams līdz (beigām) / Partijas Nr.: skatīt uz iepakojuma.

 

Viridian kompānija tika dibināta 1999. gadā, Lielbritānijā. Vissvarīgākie Viridian principi ir ražot tādus produktus, kuri izceltos ar visaugstākajiem ētikas standartiem un izveidot atbalsta fondu nabadzīgiem bērniem un dabas aizsardzībai. Viridian Nutrition ir ētisku vitamīnu ražošanas līdere. Ko tas nozīme? Kompānija Lielbritanijā tikā nominēta produktu žurnālos Ethical Consumer (Ētiskais pircējs) un The Good Shopping Guide (Labu pirkumu gids). Šīs balvas pierāda, ka uzņēmums apņemas sniegt gan tīras sastāvdaļas, gan rūpēties par apkartni un piedalīties labdarības pasākumos.

Ētika uztura bagātinatāju tirgū sākas ar pašu kompāniju, kas ražo produktus. Ja vairāk iedziļinātos citu kompāniju, kuru produktus lietojat ikdienā, darbībā, varbūt uzzināsiet, ka tās ir lielas farmācijas vai masveida pasūtījumus izpildošas ražotājas. Viridian Nutrition – vienai ģimenei piederoša uztura bagātinātāju ražotāja, dibināta Lielbritānijā.

Viridian ētika apņem sastāvdaļu meklēšanu un ražošanu. Izgatavotajos produktos nav ģenētiski modificētu vai staru ietekmētu sastāvdaļu, un aktīvās un barības vielas ir 100% aktīvas un bez piemaisījumiem. Kompānija neizmanto cukuru, krāsvielas vai mākslīgās garšu uzlabojošās vielas, tāpēc produkti ir pilnībā tīri. Produktu veidošanā un ražošanā tiek izmantota ilggadīga farmācijas pieredze.

Ar ko ir īpaši Viridian uztura bagātinātāji?

Vai zinājāt, ka vairāk kā 50% tablešu tiek izgatavotas izmantojot līmi, pazīstama arī kā saistviela, kas palīdz saglabāt tablešu formu? Uztura bagātinātāju ražošanā ir atļauts izmantot dažadākās aizpildvielas, saistītājus, apvalkus, krāsvielas un garšu piešķirošas vielas. Viridian Nutrition neizmanto šādas sastāvdaļas.

Dabas aizsardzība - Viridian Nutrition kompānija ir atbildīga un strādā pēc “zaļā biznesa” principiem - vairāk kā 40% kompānijas produktu ir “Soil Association“ serfitikāts, kas garantē, ka izstrādājumā nav cilvēkam vai dabai potenciāli kaitīgu vielu.

Ražošana - Viridian Nutrition lieto īpaši mazus daudzumus iepakošanas materiālu un viss, ieskaitot stiklu, tiek izgatavots no pārstrādātiem materiāliem vai vielām. Tinktūras un smēres tiek izgatavotas no svaigiem medicīniskiem augiem.

Atbalsts - Līdz šim Viridian Nutrition ziedotā atbalsta summa ir virs 165.000 £, ieskaitot ziedošanu fondiem, tādiem kā “Friends of Earth“, “NSPCC“, „Woodland Trust“, “Jack and Jill Foundation“, “Comic Relief“, “RSRB“, “Terrence Higgins“, “The Woodland trust“, “Save the Children“ un citiem. Izvēloties Viridian Nutrition produktus jūs ne tikai rūpējaties par savu veselību, bet arī pievienojaties pie citu dzīves uzlabošanas.

Priekšroka ekoloģisku produktu veikaliem - Viridian atbildīgi izvēlas savas tirdzniecības vietas un speciālistus, kuri varētu ieteikt, kādus produktus izvēlēties. Zināšanas, cieņa un sapratne ir svarīgi.

Tas, kas ir vissvarīgākais

Uzturs ir nepieciešams cilvēka eksistēšanai. Katrai reakcijai, bioķīmiskai un fizioloģiskai darbībai, kas notiek organismā ir nepieciešamas uzturvielas. Pareizi izvēlētas aktīvās un uzturvielas, tādas kā vitamīni, tauki, minerālvielas un aminoskābes, ļauj funkcionēt mūsu organismam. Kad neuzņemam nepieciešamās vielas ar pārtiku, organismā notiek izmaiņas. Sabalansēts uzturs, kurā ir daudz augļu, dārzeņu, “pareizu” tauku, ir nepieciešams, ja vēlaties izvairīties no veselības traucējumiem.

Uzturs, kas ir bagātināts ar uztura bagātinātājiem, ir nepieciešams. Skumji, ka mūsdienu modernajā pasaulē nevaram 100% pakļauties uz pārtikas produktu kvalitāi un to uzturvērtību. Ļoti svarīgs ir pārtikas produktu svaigums un uzturvielu daudzums, kas ir stipri samazinājies augsnes stāvokļa dēļ un dažādu vides faktoru dēļ. Rodas arvien vairāk veselības traucējumu, kuri vairāk vai mazāk ir saistīti ar nepieciešamo uzturvielu trūkumu. Bieži organisma vajadzība pēc noteiktām uzturvielām ir ļoti liela un saņemot tās tikai ar pārtiku, organisms nespēj tās uzkrāt ilgākam laikam. Pareizi izvēlēti un pareizi lietojami uztura bagātinātāji ir ļoti vērtīgi, kā arī papildina organismu ar nepieciešamām vielām.

Pēc aptauju veikšanas, acīmredzams - uztura bagātinātāji būtu jālieto cilvēkiem, kuri sūdzas par samazinājušos vitamīnu un minerālvielu daudzumu. Visbiežāk tie ir cilvēki, kam ir aktīvs dzīvesveids, vegetārieši, vegāni, vecāki cilvēki, ļoti tievi cilvēki, grūtnieces un ar krūti barojošas sievietes, cilvēki, kas smēķē, lieto alkoholu vai bieži ievēro dažādas diētas. Protams, ir svarīgi, ko jūs ēdat un cik bieži vingrojat. Lūk kāpēc daudzi cilvēki, kas rūpējas par sevi, izvēlas sabalansētu uzturu, sportu un uztura bagātinātājus. 

“Soil Association“ sertifikāts

Viridian uztura bagātinātājiem ir “Soil Association“ sertifikāts - tā ir Lielbritānijas sertificēšanas institūta izsniegtā apliecība, kas tiek izsniegta tikai tādā gadījumā, ja produktā ir vairāk par 95% ekoloģisku izejvielu. Šis sertifikāts garantē, ka produktā nav cilvēkiem vai dabai kaitīgu vielu - parabēnu, mākslīgo smaržvielu, krāsvielu, naftas ķīmijas produktu. “Soil Association“ sertificētie produkti ir bioloģiski irstoši un dabai nekaitīgi. Kompānijām, kas vēlas iegūt šo sertifikātu, ir jāpierāda katras izmantojamās vielas ekoloģiskā izcelsme un jāsniez katra produkta ķīmiskā formula un etiķetes. Sertificētas kompānijas apņemas katru gadu pārbaudīt savas ražošanas iekārtas un veikt izmantojamo vielu auditu. “Soil Association” ir atzīta par vienu no stingrākajiem sertificēšanas institūtiem.

Atsauksmes

9 Atsauksmes
100%
Ieteiktu draugam
2022-09-16

Viss ir ļoti labi, ātra piegāde, kvalitatīvs produkts!

Automātiski tulkots, izmantojot Google tulkotāju

Noderīgas atsauksmes? 0 0
2022-07-18

Ļoti labs uztura bagātinātājs

Automātiski tulkots, izmantojot Google tulkotāju

Noderīgas atsauksmes? 0 0
2022-02-03

Labākais selēna papildinājums, ko jebkad esmu lietojis. Un es esmu lietojis daudz, jo man ir problēmas ar vairogdziedzeri. Vienīgais, kas man patiešām darbojas. Tā dzeršana situāciju tik ļoti uzlaboja, ka pat pēc asins analīzēm uz vairogdziedzera hormoniem ārsts nespēja noticēt. Tagad tie ir pilnās robežās. Lieliskas kvalitātes papildinājums. PALDIES

Automātiski tulkots, izmantojot Google tulkotāju

Noderīgas atsauksmes? 1 0
2022-01-27

Ārsts izrakstīja dzērienu kopā ar cinku un īpaši ieteica pirkt selēnu no Viridian. Man patika šī produkta kvalitāte.

Automātiski tulkots, izmantojot Google tulkotāju

Noderīgas atsauksmes? 1 0
2021-11-17

L. labs vairogdziedzera darbībai, locītavām, antioksidants.

Automātiski tulkots, izmantojot Google tulkotāju

Noderīgas atsauksmes? 0 0

Rakstīt atsauksmi par Uztura bagātinātājs SELĒNS “Selenium 200 µg”

Jums arī varētu patikt