PROTOTYPE purškiamas sausas aliejus kūnui SPF20, 200ml
PROTOTYPE purškiamas sausas aliejus kūnui SPF20, 200ml
  • + Dovana 🎁

Prototype izsmidzināma sausa eļļa SPF 20

200ml
5200375300179
Rating Rating Rating Rating Rating

Prototype izsmidzināma sausa eļļa SPF 20 ir caurspīdīgas, netaukainas, samtainas tekstūras sausa ķermeņa eļļa, piemērota visu tipu ādai.

+ 0.00 Lojalitātes eiro
€34,00
Pirms bezmaksas piegādes jums trūkst 49.00 € . Piegāde.
200ml
Daudzums

Pirms bezmaksas piegādes jums trūkst 49.00 € . Piegāde.

Populārākās atsauksmes

  • Šī sausā eļļa bija īsts glābiņš atvaļinājumā Turcijā! Lietoju ne tikai pati, bet arī vīram ļoti patika (lai gan viņš vienmēr saka, ka man nevajag tos SPF). Neviens no mums neapdegās, un pati eļļa sedz un smaržo tik jauki, ka oho! Totāla vasaras SPF mīlestība pret ķermeni!!
  • Ļoti smalka eļļa ar SPF, labi iesūcas, mirdz, patīkami izsmidzina
Izlasiet visas atsauksmes
Visiem pasūtījumiem līdz 10 € tiek piemērota administrācijas maksa 2,99 €. Pievienojiet preces un nemaksājiet nodokli.

Prototype izsmidzināma sausa eļļa SPF 20 ir caurspīdīgas, netaukainas, samtainas tekstūras sausa ķermeņa eļļa, piemērota visu tipu ādai.

Satur: ādu nomierinošu un aizsargājošu kompleksu.

Produkts ar maigu antiseptisku iedarbību.

Nesatur konvervantus un alergēnus.

Viegli uzklājas un uzreiz iesūcas, neatstājot taukainu sajūtu.    

LIETOŠANAS INSTRUKCIJA: Izsmidziniet nepieciešamu sausas eļļas daudzumu 15-30 min pirms došanās saulē. Lai saglabātu aizsardzību, uzklājiet atkārtoti, īpaši pēc peldēšanas, noslaucīšanās ar dvieli vai ilgāka laika saulē.

BRĪDĪNAJUMI: Ārējai lietošanai piemērota izsmidzināma sausa eļļa SPF 20. Nelietot jaunākiem nekā 3 gadu vecuma bērniem. Pārāk ilga būšana saulē var izraisīt nopietnu risku veselībai. Neesiet  tiešā saules staru ietekmē, pat lietojot aizsarglīdzekļus. Uzklabāt vesā vietā, kurā nav tiešo saules staru.

Uzgatavots Boderm Laboratories PC.

DERMATOLOGU APLIECINĀTS                       

Daudzums:200 ml 

Uzklājiet nepieciešamu krēma daudzumu 15-30 min pirms došanās saulē. Lai saglabātu aizsardzību, uzklājiet atkārtoti, īpaši pēc peldēšanas, noslaucīšanās ar dvieli vai ilgāka laika saulē.

Boderm S.A. – tai pažangi farmacinė kompanija iš Graikijos, jau 15 metų užsiimanti vaistų, medicinos prietaisų, maisto papildų ir kosmetikos gamyba. 

Kompanijos siekis- inovatyvūs ir aukštos kokybės produktai, padedantys pagerinti žmonių gyvenimo kokybę.

Boderm kompanija kuria išskirtinius medicinos prietaiso statusą turinčius produktus, kurie yra atitinkamai suskirstyti į prekinius ženklus:

  • OLIPROX™ 
  • BIONATAR™ 
  • POLICALM™ 

Kartu su Boderm Laboratories (Boderm S.A. grupės narys) produktai kuriami ir gaminami pilnai sertifikuotoje aplinkoje – įmonės veikla atitinka tarptautinius GMP (Geros Gamybos Praktikos) ir ISO standartus. Visi medicinos prietaisai, skirtingai, nei kosmetikos gaminiai, yra sertifikuoti, turi CЄ ženklinimą (gaminys atitinka esminius Europos normų reikalavimus dėl sveikatos, naudojimo saugos ir aplinkos apsaugos), o tai reiškia , kad prieš patenkant į rinką, jie yra griežtai tikrinami ir kontroliuojami atitinkamų institucijų. 

Ant medicinos prietaiso statusą turinčio gaminio visada yra aiškiai nurodomas dermatologinis sutrikimas, kuriam gydyti jis skirtas. O ant pakuotės pateikta informacija yra griežtai tikrinama ir kontroliuojama. 

Pažangių kokybiškų technologijų ir žmogiškųjų išteklių sinergijos dėka pasiekiami geriausi Boderm medicinos prietaisų rezultatai.  

Atsauksmes

2 Atsauksmes
100%
Ieteiktu draugam
2023-07-13

Šī sausā eļļa bija īsts glābiņš atvaļinājumā Turcijā! Lietoju ne tikai pati, bet arī vīram ļoti patika (lai gan viņš vienmēr saka, ka man nevajag tos SPF). Neviens no mums neapdegās, un pati eļļa sedz un smaržo tik jauki, ka oho! Totāla vasaras SPF mīlestība pret ķermeni!!

Automātiski tulkots, izmantojot Google tulkotāju

Atbilde:
Džiaugiamės jog pavyko atrasti naują vasaros meilę ❤️

Noderīgas atsauksmes? 0 0
2023-07-11

Ļoti smalka eļļa ar SPF, labi iesūcas, mirdz, patīkami izsmidzina

Automātiski tulkots, izmantojot Google tulkotāju

Atbilde:
Vasarai tobulas pasirinkimas 🥰

Noderīgas atsauksmes? 0 0

Rakstīt atsauksmi par Prototype izsmidzināma sausa eļļa SPF 20