Maisto papildas „Synerbio Children’s Powder“, VIRIDIAN, 50g
  • + Dovana 🎁

Uztura bagātinātājs bērniem “Synerbio Children’s Powder”

50 g
610-01115
Rating Rating Rating Rating Rating

"Synerbio Children’s Powder” - tas ir pulveris bērniem, kas satur četru probiotisko pienskābes baktēriju un bifidobaktēriju maisījumu. Uztura bagātinātājs satur arī vitamīnu C.

Uztura bagātinātājs ir viegli un ērti lietojams bērniem, jo ​​pulveri ir iespējams samaisīt ar dzērieniem vai ēdienu. Piemērots bērniem no viena gada vecuma.

+ 0.00 Lojalitātes eiro
€23,65
Pirms bezmaksas piegādes jums trūkst 49.00 € . Piegāde.
50 g
Daudzums

Pirms bezmaksas piegādes jums trūkst 49.00 € . Piegāde.

Populārākās atsauksmes

  • Ļoti piemērots bērna vēderiņam
Izlasiet visas atsauksmes
Visiem pasūtījumiem līdz 10 € tiek piemērota administrācijas maksa 2,99 €. Pievienojiet preces un nemaksājiet nodokli.

Uztura bagātinātājs bērniem “Synerbio Children‘s Powder“ 50 g, pulveris.

Vitamīns C – palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību, uzlabo dzelzs uzņemšanu, palīdz uzturēt normālu nervu sistēmas darbību, normālu enerģijas apriti, palīdz aizsargāt šūnas no oksidatīviem bojājumiem.

Lietošana: pudelītē ir viena grama mērkarote. Lietot no 1 līdz 4 gramiem dienā. Bērniem no 1 līdz 4 gadu vecumam 1g; no 2 līdz 8 gadu vecumam 2 g; no 3 līdz 11 gadu vecumam 3 g; no 11 līdz 14 gadu vecumam 4 g. Pulveri var samaisīt ar ūdeni, nekarstiem dzērieniem vai nekarstu ēdienu.

Uzturviela

4 gramos ir:

NRV*%

Lactobacillus acidophilus CUL60

55.2 mg

-

Lactobacillus acidophilus CUL61

Bifidobacterium lactis CUL34

24.8 mg

-

Bifidobacterium bifidum CUL20

Vitamīns C

200 mg

250

Prebiotiķis F2S-60 (pilna spektra prebiotiķi oligosaharīdi un augu izcelsmes inulīns)  

3340 mg

-

* – uzturvielas atsauces vērtība (NRV).

Kopējais aktīvo baktēriju skaits 1 gramā - 2 miljardi (2x 109) kvv*.

*kvv - koloniju viedojoša vienība - tas ir dzīveklīgu baktēriju skaits, kas spēj zarnu traktā izveidot miljardus jaunu baktēriju.

Sastāvvielas: fruktooligosaharīdi no parastā cigoriņa (Cichorium intybus) saknēm, inulīns no parastā cigoriņa (Cichorium intybus) saknēm, kalcija L-askorbāts, pienskābes baktērijas: (Lactobacillus acidophilus CUL60, Lactobacillus acidophilus CUL61), bifidobaktērijas (Bifidobacterium lactis CUL34, Bifidobacterium bifidum CUL20).

Speciāli brīdinājumi: nepārsniegt norādīto rekomendējamo devu. Uztura bagātinātāju nedrīkst izmantot kā pārtikas aizstājēju. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu. Pirms uztura bagātinātāja lietošanas grūtniecības laikā, rekomendējam pakonsultēties ar ārstu vai farmaceitu.

Uzglabāšana: uzglabāt sausā, tumšā, ne augstākā kā 25 °C temperatūrā, bērniem neaizsniedzamā vietā.

Iepakojumā: 50 gramu pulvera. 

Ražotājs:  "Viridian”, Cambridgeshire, PE 17 4BH, Apvienotā Karaliste

Izplatītājs: UAB „Bioklinika", Studentu iela 37, LT-51364 Kauņa. Tel. +370 68 640115

Derīgs līdz (beigām): skat. uz iepakojuma.

Viridian kompānija tika dibināta 1999. gadā, Lielbritānijā. Vissvarīgākie Viridian principi ir ražot tādus produktus, kuri izceltos ar visaugstākajiem ētikas standartiem un izveidot atbalsta fondu nabadzīgiem bērniem un dabas aizsardzībai. Viridian Nutrition ir ētisku vitamīnu ražošanas līdere. Ko tas nozīme? Kompānija Lielbritanijā tikā nominēta produktu žurnālos Ethical Consumer (Ētiskais pircējs) un The Good Shopping Guide (Labu pirkumu gids). Šīs balvas pierāda, ka uzņēmums apņemas sniegt gan tīras sastāvdaļas, gan rūpēties par apkartni un piedalīties labdarības pasākumos.

Ētika uztura bagātinatāju tirgū sākas ar pašu kompāniju, kas ražo produktus. Ja vairāk iedziļinātos citu kompāniju, kuru produktus lietojat ikdienā, darbībā, varbūt uzzināsiet, ka tās ir lielas farmācijas vai masveida pasūtījumus izpildošas ražotājas. Viridian Nutrition – vienai ģimenei piederoša uztura bagātinātāju ražotāja, dibināta Lielbritānijā.

Viridian ētika apņem sastāvdaļu meklēšanu un ražošanu. Izgatavotajos produktos nav ģenētiski modificētu vai staru ietekmētu sastāvdaļu, un aktīvās un barības vielas ir 100% aktīvas un bez piemaisījumiem. Kompānija neizmanto cukuru, krāsvielas vai mākslīgās garšu uzlabojošās vielas, tāpēc produkti ir pilnībā tīri. Produktu veidošanā un ražošanā tiek izmantota ilggadīga farmācijas pieredze.

Ar ko ir īpaši Viridian uztura bagātinātāji?

Vai zinājāt, ka vairāk kā 50% tablešu tiek izgatavotas izmantojot līmi, pazīstama arī kā saistviela, kas palīdz saglabāt tablešu formu? Uztura bagātinātāju ražošanā ir atļauts izmantot dažadākās aizpildvielas, saistītājus, apvalkus, krāsvielas un garšu piešķirošas vielas. Viridian Nutrition neizmanto šādas sastāvdaļas.

Dabas aizsardzība - Viridian Nutrition kompānija ir atbildīga un strādā pēc “zaļā biznesa” principiem - vairāk kā 40% kompānijas produktu ir “Soil Association“ serfitikāts, kas garantē, ka izstrādājumā nav cilvēkam vai dabai potenciāli kaitīgu vielu.

Ražošana - Viridian Nutrition lieto īpaši mazus daudzumus iepakošanas materiālu un viss, ieskaitot stiklu, tiek izgatavots no pārstrādātiem materiāliem vai vielām. Tinktūras un smēres tiek izgatavotas no svaigiem medicīniskiem augiem.

Atbalsts - Līdz šim Viridian Nutrition ziedotā atbalsta summa ir virs 165.000 £, ieskaitot ziedošanu fondiem, tādiem kā “Friends of Earth“, “NSPCC“, „Woodland Trust“, “Jack and Jill Foundation“, “Comic Relief“, “RSRB“, “Terrence Higgins“, “The Woodland trust“, “Save the Children“ un citiem. Izvēloties Viridian Nutrition produktus jūs ne tikai rūpējaties par savu veselību, bet arī pievienojaties pie citu dzīves uzlabošanas.

Priekšroka ekoloģisku produktu veikaliem - Viridian atbildīgi izvēlas savas tirdzniecības vietas un speciālistus, kuri varētu ieteikt, kādus produktus izvēlēties. Zināšanas, cieņa un sapratne ir svarīgi.

Tas, kas ir vissvarīgākais

Uzturs ir nepieciešams cilvēka eksistēšanai. Katrai reakcijai, bioķīmiskai un fizioloģiskai darbībai, kas notiek organismā ir nepieciešamas uzturvielas. Pareizi izvēlētas aktīvās un uzturvielas, tādas kā vitamīni, tauki, minerālvielas un aminoskābes, ļauj funkcionēt mūsu organismam. Kad neuzņemam nepieciešamās vielas ar pārtiku, organismā notiek izmaiņas. Sabalansēts uzturs, kurā ir daudz augļu, dārzeņu, “pareizu” tauku, ir nepieciešams, ja vēlaties izvairīties no veselības traucējumiem.

Uzturs, kas ir bagātināts ar uztura bagātinātājiem, ir nepieciešams. Skumji, ka mūsdienu modernajā pasaulē nevaram 100% pakļauties uz pārtikas produktu kvalitāi un to uzturvērtību. Ļoti svarīgs ir pārtikas produktu svaigums un uzturvielu daudzums, kas ir stipri samazinājies augsnes stāvokļa dēļ un dažādu vides faktoru dēļ. Rodas arvien vairāk veselības traucējumu, kuri vairāk vai mazāk ir saistīti ar nepieciešamo uzturvielu trūkumu. Bieži organisma vajadzība pēc noteiktām uzturvielām ir ļoti liela un saņemot tās tikai ar pārtiku, organisms nespēj tās uzkrāt ilgākam laikam. Pareizi izvēlēti un pareizi lietojami uztura bagātinātāji ir ļoti vērtīgi, kā arī papildina organismu ar nepieciešamām vielām.

Pēc aptauju veikšanas, acīmredzams - uztura bagātinātāji būtu jālieto cilvēkiem, kuri sūdzas par samazinājušos vitamīnu un minerālvielu daudzumu. Visbiežāk tie ir cilvēki, kam ir aktīvs dzīvesveids, vegetārieši, vegāni, vecāki cilvēki, ļoti tievi cilvēki, grūtnieces un ar krūti barojošas sievietes, cilvēki, kas smēķē, lieto alkoholu vai bieži ievēro dažādas diētas. Protams, ir svarīgi, ko jūs ēdat un cik bieži vingrojat. Lūk kāpēc daudzi cilvēki, kas rūpējas par sevi, izvēlas sabalansētu uzturu, sportu un uztura bagātinātājus. 

“Soil Association“ sertifikāts

Viridian uztura bagātinātājiem ir “Soil Association“ sertifikāts - tā ir Lielbritānijas sertificēšanas institūta izsniegtā apliecība, kas tiek izsniegta tikai tādā gadījumā, ja produktā ir vairāk par 95% ekoloģisku izejvielu. Šis sertifikāts garantē, ka produktā nav cilvēkiem vai dabai kaitīgu vielu - parabēnu, mākslīgo smaržvielu, krāsvielu, naftas ķīmijas produktu. “Soil Association“ sertificētie produkti ir bioloģiski irstoši un dabai nekaitīgi. Kompānijām, kas vēlas iegūt šo sertifikātu, ir jāpierāda katras izmantojamās vielas ekoloģiskā izcelsme un jāsniez katra produkta ķīmiskā formula un etiķetes. Sertificētas kompānijas apņemas katru gadu pārbaudīt savas ražošanas iekārtas un veikt izmantojamo vielu auditu. “Soil Association” ir atzīta par vienu no stingrākajiem sertificēšanas institūtiem.

Atsauksmes

3 Atsauksmes
100%
Ieteiktu draugam
2022-06-07

Ieliku savu bērnu kefīrā. Jo daži pulveri nav tik garšīgi. Es nezinu, vai ir kāds efekts, jo mēs to neizmantojam katru dienu.

Automātiski tulkots, izmantojot Google tulkotāju

Noderīgas atsauksmes? 0 0
2022-05-26

Ļoti piemērots bērna vēderiņam

Automātiski tulkots, izmantojot Google tulkotāju

Noderīgas atsauksmes? 0 0
2021-09-15

Noderīgas atsauksmes? 0 0

Rakstīt atsauksmi par Uztura bagātinātājs bērniem “Synerbio Children’s Powder”

Jums arī varētu patikt