Uztura bagātinātājs šķidri ZIVJU TAUKI “100% Organic Scandinavian Rainbow Trout Oil”

  • Samazināta cena
  • -25%
Maisto papildas skysti ŽUVŲ TAUKAI „100% Organic Scandinavian Rainbow Trout Oil“, VIRIDIAN, 200ml
Maisto papildas skysti ŽUVŲ TAUKAI „100% Organic Scandinavian Rainbow Trout Oil“, VIRIDIAN, 200ml
  • Samazināta cena
  • -25%

Uztura bagātinātājs šķidri ZIVJU TAUKI “100% Organic Scandinavian Rainbow Trout Oil”

200 ml
610-02300

Viridian Nutrition Skandināvijas varavīksnes foreļu eļļa ir augstākās kvalitātes zivju eļļa, kas atbilst ekoloģiskā līdzsvara, uzturvērtības kvalitātes, kā arī svaiguma un tīrības standartiem. Tā ir arī pasaulē pirmā sertificētā bioloģiskā zivju eļļa.

Skandināvijas varavīksnes foreļu eļļa tiek iegūta no Danijas saldūdenī dzīvojošām forelēm. Tās dzīvo tīrā iekšzemes upju vidē, tādējādi neradot spiedienu uz pasaules zivju krājumiem un saglabājot 100% ekoloģisko līdzsvaru.

Viridian Nutrition Skandināvijas varavīksnes foreles tauki ir tīri, pirmā spiediena tauki, kas satur unikālu dabā sastopamo omega-3 skābju spektru.

Apstrādei netiek izmantotas ķīmiskas vielas vai liels karstums, un izgatavoti tauki tiek salieti pudelītēs dažas stundas pēc zivju noķeršanas. 

 soil association organic.png

GB-ORG-05
ES/ ārpus-ES lauksaimniecība.

Rekomendējam:

Atlaide, pērkot kopā:

+ 0.00 Lojalitātes eiro
€29,63
€39,50
Pirms bezmaksas piegādes jums trūkst 50.00 € . Piegāde.
200 ml
Daudzums

Pirms bezmaksas piegādes jums trūkst 50.00 € . Piegāde.

Populārākās atsauksmes

  • Super produkts!
  • Garša laba, pat trīsgadnieks labprāt dzer. Par efektu vēl grūti teikt, lietojam neilgu laiku, bet pagaidām produkts patīk.
Izlasiet visas atsauksmes
Visiem pasūtījumiem līdz 10 € tiek piemērota administrācijas maksa 2,99 €. Pievienojiet preces un nemaksājiet nodokli.

DHS (Dokosaheksaēnskābe) -  palīdz uzturēt normālu smadzeņu darbību, palīdz uzturēt normālu redzi. Pozitīvs efekts ir redzams, dienā uzņemot 250 mg DHS.

DHS ir EPS (Dokozaheksaēnskābe un Eikozapentaēnskābe) - palīdz uzturēt normālu sirds darbību. Pozitīvs efekts ir redzams, dienā uzņemot 250 mg EPS un DHS.

Oleīnskābe - piesātināto tauku aizstāšana ar nepiesātinātiem taukiem uzturā palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni asinīs. Oleīnskābe tiek klasificēta kā nepiesātinātie tauki.

Linolskābe - palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni asinīs. Pozitīvs efekts ir redzams, dienā uzņemot 10 g LS.

ALS (Alfa linolēnskābe) - palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni asinīs. Pozitīvs efekts ir redzams, dienā uzņemot 2 g ALS.

Lietošana: no 1 līdz 4 tējkarotēm dienā. Bērniem no 1 līdz 12 gadu vecuma viena tējkarote dienā. 1 tējkarotē ir apmēram 5 ml.

Uzturviela 15 ml eļļas ir:
Oleīnskābe 3837 mg

Linolskābe

1395 mg
Dokozaheksaēnskābe (DHS) 1110 mg
Palmitoleīna skābe 1020 mg
Eikozapentaēnskābe (ERS) 450 mg
Alfa-linolēna skābe (ALS) 360 mg
Dokosapentaēnskābe 150 mg
Gama-linolēna skābe 15 mg

Sastāvvielas: ekoloģisku varavīksnes foreļu (Salmo gairdneri) eļļa* (no zivīm), kura sastāvā ir omega-3, omega-6, omega-7 un omega-9 polinepiesātinātās taukskābes; ekoloģisku īsto citronkoku (Citrus limon) miziņu eļļa, ekoloģisku apelsīnkoku (Citrus sinensis) miziņu eļļa, ekoloģisks smaržīgo rozmarīnu (Rosmarinus officinalis) zāles ekstrakts.

*-Ekoloģiskas pārtikas produkta izejvielas audzētas “ne ES lauksaimniecībās”.

Speciāli brīdinājumi: nepārsniegt norādīto rekomendējamo devu. Uztura bagātinātāju nedrīkst izmantot kā pārtikas aizstājēju. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Uzglabāšana: uzglabāt sausā, tumšā, ne augstākā kā 25 °C temperatūrā, bērniem neaizsniedzamā vietā. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī un izlietot 3 mēnešu laikā.

Iepakojumā: 200 ml šķidruma. Neto daudzums: 200 ml.

Ražotājs: "Viridian”, Cambridgeshire, PE 17 4BH, Apvienotā Karaliste.

Izplatītājs: UAB "Bioklinika", Studentu iela 37, LT-51364 Kauņa. Tel. +370 37 750866

Derīgs līdz (beigām): skat. uz iepakojuma.

Viridian kompānija tika dibināta 1999. gadā, Lielbritānijā. Vissvarīgākie Viridian principi ir ražot tādus produktus, kuri izceltos ar visaugstākajiem ētikas standartiem un izveidot atbalsta fondu nabadzīgiem bērniem un dabas aizsardzībai. Viridian Nutrition ir ētisku vitamīnu ražošanas līdere. Ko tas nozīme? Kompānija Lielbritanijā tikā nominēta produktu žurnālos Ethical Consumer (Ētiskais pircējs) un The Good Shopping Guide (Labu pirkumu gids). Šīs balvas pierāda, ka uzņēmums apņemas sniegt gan tīras sastāvdaļas, gan rūpēties par apkartni un piedalīties labdarības pasākumos.

Ētika uztura bagātinatāju tirgū sākas ar pašu kompāniju, kas ražo produktus. Ja vairāk iedziļinātos citu kompāniju, kuru produktus lietojat ikdienā, darbībā, varbūt uzzināsiet, ka tās ir lielas farmācijas vai masveida pasūtījumus izpildošas ražotājas. Viridian Nutrition – vienai ģimenei piederoša uztura bagātinātāju ražotāja, dibināta Lielbritānijā.

Viridian ētika apņem sastāvdaļu meklēšanu un ražošanu. Izgatavotajos produktos nav ģenētiski modificētu vai staru ietekmētu sastāvdaļu, un aktīvās un barības vielas ir 100% aktīvas un bez piemaisījumiem. Kompānija neizmanto cukuru, krāsvielas vai mākslīgās garšu uzlabojošās vielas, tāpēc produkti ir pilnībā tīri. Produktu veidošanā un ražošanā tiek izmantota ilggadīga farmācijas pieredze.

Ar ko ir īpaši Viridian uztura bagātinātāji?

Vai zinājāt, ka vairāk kā 50% tablešu tiek izgatavotas izmantojot līmi, pazīstama arī kā saistviela, kas palīdz saglabāt tablešu formu? Uztura bagātinātāju ražošanā ir atļauts izmantot dažadākās aizpildvielas, saistītājus, apvalkus, krāsvielas un garšu piešķirošas vielas. Viridian Nutrition neizmanto šādas sastāvdaļas.

Dabas aizsardzība - Viridian Nutrition kompānija ir atbildīga un strādā pēc “zaļā biznesa” principiem - vairāk kā 40% kompānijas produktu ir “Soil Association“ serfitikāts, kas garantē, ka izstrādājumā nav cilvēkam vai dabai potenciāli kaitīgu vielu.

Ražošana - Viridian Nutrition lieto īpaši mazus daudzumus iepakošanas materiālu un viss, ieskaitot stiklu, tiek izgatavots no pārstrādātiem materiāliem vai vielām. Tinktūras un smēres tiek izgatavotas no svaigiem medicīniskiem augiem.

Atbalsts - Līdz šim Viridian Nutrition ziedotā atbalsta summa ir virs 165.000 £, ieskaitot ziedošanu fondiem, tādiem kā “Friends of Earth“, “NSPCC“, „Woodland Trust“, “Jack and Jill Foundation“, “Comic Relief“, “RSRB“, “Terrence Higgins“, “The Woodland trust“, “Save the Children“ un citiem. Izvēloties Viridian Nutrition produktus jūs ne tikai rūpējaties par savu veselību, bet arī pievienojaties pie citu dzīves uzlabošanas.

Priekšroka ekoloģisku produktu veikaliem - Viridian atbildīgi izvēlas savas tirdzniecības vietas un speciālistus, kuri varētu ieteikt, kādus produktus izvēlēties. Zināšanas, cieņa un sapratne ir svarīgi.

Tas, kas ir vissvarīgākais

Uzturs ir nepieciešams cilvēka eksistēšanai. Katrai reakcijai, bioķīmiskai un fizioloģiskai darbībai, kas notiek organismā ir nepieciešamas uzturvielas. Pareizi izvēlētas aktīvās un uzturvielas, tādas kā vitamīni, tauki, minerālvielas un aminoskābes, ļauj funkcionēt mūsu organismam. Kad neuzņemam nepieciešamās vielas ar pārtiku, organismā notiek izmaiņas. Sabalansēts uzturs, kurā ir daudz augļu, dārzeņu, “pareizu” tauku, ir nepieciešams, ja vēlaties izvairīties no veselības traucējumiem.

Uzturs, kas ir bagātināts ar uztura bagātinātājiem, ir nepieciešams. Skumji, ka mūsdienu modernajā pasaulē nevaram 100% pakļauties uz pārtikas produktu kvalitāi un to uzturvērtību. Ļoti svarīgs ir pārtikas produktu svaigums un uzturvielu daudzums, kas ir stipri samazinājies augsnes stāvokļa dēļ un dažādu vides faktoru dēļ. Rodas arvien vairāk veselības traucējumu, kuri vairāk vai mazāk ir saistīti ar nepieciešamo uzturvielu trūkumu. Bieži organisma vajadzība pēc noteiktām uzturvielām ir ļoti liela un saņemot tās tikai ar pārtiku, organisms nespēj tās uzkrāt ilgākam laikam. Pareizi izvēlēti un pareizi lietojami uztura bagātinātāji ir ļoti vērtīgi, kā arī papildina organismu ar nepieciešamām vielām.

Pēc aptauju veikšanas, acīmredzams - uztura bagātinātāji būtu jālieto cilvēkiem, kuri sūdzas par samazinājušos vitamīnu un minerālvielu daudzumu. Visbiežāk tie ir cilvēki, kam ir aktīvs dzīvesveids, vegetārieši, vegāni, vecāki cilvēki, ļoti tievi cilvēki, grūtnieces un ar krūti barojošas sievietes, cilvēki, kas smēķē, lieto alkoholu vai bieži ievēro dažādas diētas. Protams, ir svarīgi, ko jūs ēdat un cik bieži vingrojat. Lūk kāpēc daudzi cilvēki, kas rūpējas par sevi, izvēlas sabalansētu uzturu, sportu un uztura bagātinātājus. 

“Soil Association“ sertifikāts

Viridian uztura bagātinātājiem ir “Soil Association“ sertifikāts - tā ir Lielbritānijas sertificēšanas institūta izsniegtā apliecība, kas tiek izsniegta tikai tādā gadījumā, ja produktā ir vairāk par 95% ekoloģisku izejvielu. Šis sertifikāts garantē, ka produktā nav cilvēkiem vai dabai kaitīgu vielu - parabēnu, mākslīgo smaržvielu, krāsvielu, naftas ķīmijas produktu. “Soil Association“ sertificētie produkti ir bioloģiski irstoši un dabai nekaitīgi. Kompānijām, kas vēlas iegūt šo sertifikātu, ir jāpierāda katras izmantojamās vielas ekoloģiskā izcelsme un jāsniez katra produkta ķīmiskā formula un etiķetes. Sertificētas kompānijas apņemas katru gadu pārbaudīt savas ražošanas iekārtas un veikt izmantojamo vielu auditu. “Soil Association” ir atzīta par vienu no stingrākajiem sertificēšanas institūtiem.

Atsauksmes

4 Atsauksmes
100%
Ieteiktu draugam
2022-09-27

Super produkts!

Automātiski tulkots, izmantojot Google tulkotāju

Noderīgas atsauksmes? 0 0
2022-08-27

Garša laba, pat trīsgadnieks labprāt dzer. Par efektu vēl grūti teikt, lietojam neilgu laiku, bet pagaidām produkts patīk.

Automātiski tulkots, izmantojot Google tulkotāju

Noderīgas atsauksmes? 1 0

Rakstīt atsauksmi par Uztura bagātinātājs šķidri ZIVJU TAUKI “100% Organic Scandinavian Rainbow Trout Oil”

Jums arī varētu patikt