Pateicamies, ka apmeklējat mūsu Interneta veikalu un izmantojat newcrush.lv sniegtos pakalpojumus. 

Ar šo Privātuma politiku informējam Jūs par galvenajiem personas datu apstrādes, Jūsu tiesību īstenošanas principiem, izmantojot “UAB Bioklinika“ (BIOFIRST klinika) Interneta veikalu https://newcrush.lv (turpmāk tekstā - Interneta veikals).

Šīs Privātuma politikas mērķis ir paskaidrot kādu, kādeļ un kāpēc mēs apkopojam informāciju brīdī, kad Jūs apmeklējat mūsu interneta veikalu vai izmantojat mūsu sniegtos pakalpojumus. Kā arī, šeit atradīsiet sīkāku informāciju par to, kur Jūsu norādītā informācija tiek izmantota. Mums ir svarīga datu aizsardzība, tāpēc mēs esam apņēmušies cienīt un sargāt katra datu subjekta privātumu.

Interneta veikals https://newcrush.lv savus pakalpjumus sniedz personām, kuras sasniegušas vismaz 14 gadu vecumu.

PAMATNOSACĪJUMI

1. Jēdzieni

Zemāk norādītie jēdzieni ļaus Jums vieglāk un vienkāršāk izprast šo Privātuma politiku. Jēdzieni “Mēs“, “Mūsu“, “Newcrush.lv“, “Interneta veikals“  — “UAB Bioklinika“ (Studentų g. 37, Kauņa, LT-51364, uzņēmuma kods: 302434849, PVN maksātāja kods: LT100006439017, Personas datu aizsardzības pārvāldītāju reģistrā: Identificēšanas kods - P6424, reģistrēšanas datums - 13.03.2015)

Jēdzieni “Jūs“, “Jūsu“, “Jums“, “Klients“, “Lietotājs“, “Apmeklētājs“ — reģistrēts mūsu interneta veikala Lietotāju vai mūsu Interneta veikala Apmeklētāju, kuram nav obligāti jāpiereģistrējas. 

Personas dati – jebkāda informācija par fizisku personu, kuras identitāte ir noteikta vai kuras identitāti var noteikt (datu subjekts); fiziska persona, kuras identitāti var noteikt, ir persona, kura identitāti tiešā vai netiešā veidā var noteikt, pirmkārt, pēc identifikatoriem, kā vārds un uzvārds, personas identificēšanas numurs, atrašanas vietas dati un interneta identifikatoriem vai pēc vienas vai vairākām tās fiziskas personas fiziskām, fizioloģiskām, ģenētiskām, psihiskām, ekonomiskām, kultūras vai sociālas identitātes pazīmem. 

Klients – jebkura persona, kas pasūta, pērk vai izmanto Mūsu pakalpojumus.

Depersonalizēti dati – informācija, kas nav saistīta ar fizisku personu, jo no personas datu kopuma tika likvidēti visi elementi, kas ļauj noteikt personas identitāti. 

Pakalpojumi – jebkādi gan elektroniskā gan neelektroniskā veidā mūsu piedāvāti produkti un (vai) pakalpojumi.

Datu subjekts – nozīmē fizisku personu, no kura newcrush.lv saņem un apstrādā personas datus.

Datu sniegšana – personas datu atklāšana nododot tos vai citā veidā padarot tos pieejamus (izņemot pasludināšanu medijos).

Datu apstrāde – jebkura darbība vai operāciju secība ar personas datiem vai personas datu kopumiem, izmantojot automatizētus vai neautomatizētus līdzekļus, piemēram, vācot, ierakstot, šķirojot, organizējot, uzglabājot, pielāgojot vai mainot, iegūstot, piekļūstot, izmantojot, atklājot, pārraidot, izplatot vai kā citādi padarot tos pieejamus izmantošanai, kā arī salīdzināšana vai apvienošana ar citiem datiem, ierobežojot, dzēšot vai iznīcinot.

Datu apstrāde automātiskā veidā – datu apstrādes veikšana ar pilnībā vai daļēji automātiskiem līdzekļiem. 

Speciālo kategoriju personas dati - dati, kas atklāj rasu vai etnisko izcelsmi, politiskos uzskatus, reliģiskus vai filozofiskus uzskatus vai piederību arodbiedrībai, kā arī ģenētiskie dati, biometriskie dati, veselības dati vai dati par personas seksuālo dzīvi un seksuālo orientāciju, ko var izmantot fiziskas personas identificēšanai.

Piekrišana – brīvprātīgs datu subjekta paziņojums par subjekta gribu apstrādāt viņa/s personas datus viņam/ai zināmam mērķim. Piekrišana īpašu kategoriju personas datu apstrādei jāizsaka saprotamā, rakstiskā, līdzvērtīgā vai citā formā, kas skaidri parāda datu subjekta gribu. 

Tiešais mārketings – darbība, kas ir paredzēta, lai personām pa pastu/ e-pastu, telefonu vai citā tiešā veidā piedāvātu preces vai pakalpojumus un/vai uzzinātu viņu viedokli par piedāvātām precēm vai pakalpojumiem.

Datu pārvaldītājs  – juridiska vai fiziska (kas nav datu pārvaldītāja darbinieks) persona, ko datu pārvaldītājs ir pilnvarojis apstrādāt personas datus. Datu pārvaldītājs un (vai) viņa pilnvarošanas kārtība var tikt noteikta likumos vai citos tiesību aktos.

Datu pārvaldītājs – UAB “Bioklinika“ (BIOFIRST klīnika), Studentų g. 37, Kauņa, LT-51364, Uzņēmuma kods: 302434849.

Treša persona – juridiska vai fiziska persona, izņemot datu subjektu, datu pārvaldītāju, datu apstrādātāju un personas, kas ir datu pārvaldītāja vai datu apstrādātāja tiešā veidā pilnvarotas kārtot datus.

Šī Privātuma politika tiek piemērota newcrush.lv. Lai nodrošinātu pakalpojumu sniegšanu un kā norādīts sīkāk tālāk noteiktajā informacijā - mēs varam apkopot personīgo informāciju par mūsu interneta veikala apmeklētāju.

2. Nosacījumi un izmaiņas

Elektroniskās vai citādas šīs Privātuma politikas kopijas tiek uzskatītas par īstām, derīgām, pilnīgām un izpildāmām šīs Privātuma politikas kopijām, kas bija derīgas tajā dienā, kad atmeklējāt mūsu interneta vietni. 

Mēs varam mainīt šo Privātuma politiku, šīs lapas apakšā, norādot norādītas informācijas atjaunošanas datumu. Visas izmaņas ir spēkā uzreiz pēc to paskudināšanas datuma un par tām mēs Jūs informējam šajā interneta veikalā vai izmantojot jebkādus citus līdzekļus, kā arī, aicinām Jūs ik pa reizei pārbaudīt Privātuma politikas izmaiņas un Jūsu turpmāku interneta veikala izmantošanu uzskatīsim kā piekrišanu mūsu Privātuma politikai. 

3. Jautājumi un citas intereses

Ja Jums rodas jebkādi jautājumi, kas ir saistīti ar šīs Privātuma politikas nosacījumiem, lūdzam sazināties ar mums pa zemāk norādīto kontaktinformāciju:

UAB “Bioklinika“
Uzņēmuma kods: 302434849
Reģistrācijas adrese: Studentų g. 37, Kauņa LT-51364
E-pasts: [email protected]
Telefona numurs: +371 68 688 131

JŪSU INFORMĀCIJA

4. Kādus datus mēs apkopojam?

 • Informāciju, ko norādat brīvprātīgi: reģistrējoties mūsu interneta veikalā tieši vai izmantojot trešo personu pakalpojumus (Facebook, Google utt.), nosūtat mums e-pasta vēstuli, sazināties ar mums, izmantojot trešo personu programmas (Facebook, Instagram ir t.t.), rakstisti, telefoniski, vai izmantojot citus līdzekļus konsultējaties ar mūsu darbiniekiem par produktiem un/vai mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, piesakaties jaunumu saņemšanai, pievienojat komentārus mūsu interneta veikalā, sazināties ar mums jebkādā veidā un brīvprātīgi norādat informāciju par sevi. Tas var būt Jūsu vārds, uzvārds, pseidonīms, fiziskā adrese, e-pasta adrese, telefona numurs, bankas pārskaitījuma informācija. Kā arī tāda informācija kā dzimums, vecums, amats, dzīvesvieta, pirkumu vēsture un cita demogrāfiska informācija.
 • Informāciju, kas tiek apkopota automātiski, kad izmantojat mūsu sniegtos pakalpojumus un mūsu interneta veikalu: informāciju par interneta veikalā apmeklētām lapām un citiem apmeklējumiem, pārlūkošanas vēsture un statistika. Tā var būt Jūsu IP adrese, ierīces operetājsistēma, pārlūkprogrammas ID, interneta veikala pārlūkošanas darbība un cita informācija, kas ir saistīta ar Jūsu darbībām interneta veikalā vai saistīta ar citiem mūsu sniegtajiem pakalpojumiem. Daļa no informācijas tiek apkopota no reģistru failiem, tādiem kā sīkdatnēm un citām izsekošanas tehnoloģijām. Par mūsu izmantojamām sīkdatnēm un citām tehnoloģijām varat uzzināt Sīkdatņu politikā.
 • Informācija, ko saņemam, kad Jūs izmantojat mūsu sniegtos pakalpojumus, veicot pasūtījumu mūsu interneta veikalā, Jūsu norādītais vārds, uzvārds, telefona numurs, reģistrācijas adrese un piegādes adrese, bankas pārskaitījuma informācija. Tāda informācija kā: dzimums, vecums un cita Jūsu pašu atklāta informācija. Kā arī, reģistrējoties mūsu interneta veikalā, Jūs norādat savu e-pasta adresi, vārdu, uzvārdu un norādat savu dzimšanas datumu, kas mums ir nepieciešams, lai mēs pārliecinātos, ka Jūs esat sasniedzis vismaz 14 gadu vecumu un, balstoties uz LR likumiem  , Jums ir tiesības reģistrēties mūsu interneta veikalā.
 • Sīkdatnes: mēs un mūsu partneri izmanto dažādas tehnoloģijas, lai apkopotu informāciju par vietņu lietošanas statistiku un pārlūkošanas darbībām, tās var būt tādas tehnoloģijas kā sīkdatnes vai līdzīga veida tehnoloģijas, tādas kā pikseļi vai tīmekļa bākas interneta veikala tendenču analīzei, lapas administrēšanai, depersonalizētas demogrāfiskas informācijai statistikai par interneta veikala apmeklētājiem, tāpēc, balstoties uz iegūto informāciju, mēs nevaram identificēt konkrētu personu. Katrs apmeklētājs sava pārlūkprogrammā var pārvaldīt vai atteikties kā pārlūkprogramma apstiprina vai neapstiprina sīkdatnes. Mēs savā interneta veikalā izmantojam savas sīkdatnes kopā ar trešo personu sīkdatnēm, jo vēlamies nodrošināt pilnu interneta veikala funkcionalitāti, kā arī mārketinga nolūkos, jo citās platformās (Google, Facebook, Instagram) vēlamies Jums parādīt specializētus piedāvājumus. Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu internetā veikalā esošām sīkdatnēm, informāciju atradīsiet šeit.

5. Kur mēs izmantojam Jūsu datus?

 • Pirkuma līguma ar klientu izpildei: pēc pasūtījuma veikšanas vai mūsu sniegto pakalpojumu izmantošanas.
 • Sistēmas e-pastu nosūtīšanai: e-pasti, kas saistīti ar Jūsu pasūtījumu, Privātuma politikas maiņu, informācija, kas saistīta ar interneta veikala darbību, sistemātiskas e-pasta vēstules, kas ir saistītas ar lietotāja kontu, atjauninājumi un cita, ne reklāmas, informācija.
 • Komunikācijai ar Jums par Jūsu kontu, pasūtījumiem un, lai sniegtu klientu apkalpošanas pakalpojumu. 
 • Lai aizsargātu Jūsu, mūsu un trešās personas tiesības un privātumu.
 • Lai noteiktu, izpildītu vai aizstāvētu juridiskās prasības: tiesai, tiesu izpildītājiem vai citām institūcijām, kurām mums ir jāpārsūta dati saskaņā ar Lietuvas Republikas tiesību aktiem.
 • Lai sniegtu Jums automatizētus, specializētus piedāvājumus, balstoties uz Jūsu interesēm, apskatītiem produktiem un pārlūkošanas vēsturi.
 • Tiešā mārketinga nolūkos: ja brīvpratīgi norādat savu e-pasta adresi, piesakoties jaunumu saņemšanai, mēs pievienojam Jūs sniegto informāciju mūsu datu bazē un uz Jūsu norādīto e-pasta adresi, dažas reizes mēnesī, nosūtam speciālos piedāvājumus, akcijas, jaunumus un citu informāciju, ko mēs uzskatam par noderīgu. Turklāt, ja mūsu datu bāzē ir Jūsu e-pasta adrese un esat reģistrēts lietotājs vai veicāt pirkumu un to nepabeidzāt līdz galam, mēs Jums notsūtīsim vienreizēju atgādinājumu par Jūsu atstāto groziņu. 
 • Pakalpojumu sniegšanai, ko nodrošina trešās personas: lai piegādātu Jūsu pasūtītās preces, mēs izmantojam trešo personu pakalpojumus atbilstoši jūsu izvēlētajam piegādes veidam, tāpēc mēs sniedzam Jūsu sniegtos piegādes datus, piemēram, vārdu, piegādes adresi, tālruni, attiecīgajam uzņēmumam, kas izmanto Jūsu datus saskaņā ar viņu privātuma politiku. Piesakoties jaunumu saņemšanai, Jūsu e-pasts tiek pārsūtīts jaunumu vēstuļu izsūtīšanas pakalpojumu nodrošinātājam. Jūsu bankas informācija, pārskaitījumi un cita norēķinu informācija arī tiek pārsūtīta, izmantojot trešo personu pakalpojumu, ja vien pats neveicat pārskaitījumu, pieslēdzoties savai interneta bankai. Ar katra uzņēmuma, kuram mēs nododam noteiktus Jūsu personas datus, personas datu Privātuma Politiku varat iepazīties to interneta vietnēs.  

6. Kā aizsargājam Jūsu datus?  

Mēs glābājam Jūsu Personīgos datus, kas ir apkopoti tiešā mārketinga nolūkos 2 (divus) gadus, izņemot gadījumus, kad pieejamo datu ilgāka glabāšana ir obligāta saskaņā ar Latvijas Republikā spēkā esošajiem tiesību aktiem. Ja Personas dati to apstrādes vajadzībām vairs nav nepieciešami, tie tiek iznīcināti, izņemot tos, kas likumā noteiktajos gadījumos jānodod valsts arhīvā.

7. Jūsu tiesības:

 • Zināt, kādi Jūsu dati tiek apkopoti: saņemot personas lūgumu sniegt informāciju par personas datiem, kādus Mēs esam apkopojuši, mēs šo informāciju izsniedzam 30 kalendāra dienu laikā no iesniegtā pieprasījuma datuma. Ikvienam ir tiesības zināt, kādu informāciju esam apkopojuši, pieprasīt tās labošanu vai dzēšanu. Ja pēc pieprasījuma saņemšanas mums rodas aizdomas par pieteikuma iesniedzēja identitāti vai vecumu, mums ir tiesības pieprasīt pieteikuma iesniedzēja personu apliecinošu dokumentu vai tā kopiju.
 • Atteikšanās no klienta sniegtās informācijas izmantošanai tiešā mārketinga nolūkos: klientiem nav obligāti jāsaņem jaunumus vai jebkādu citu mūsu nosūtītu reklāmas informāciju, tāpēc Jūs varat brīvprātīgi atteikties no šī pakalpojuma. To varat izdarīt no sava profila vai noklikšķinot uz interaktīvās norādes, kuru atradīsiet reklāmas e-pasta vēstules apakšā.
 • Būt aizmirstam: ja vien noteikumos vai Lietuvas Republikas normatīvajos aktos nav noteikts citādi, mēs 4 kalendāro dienu laikā izdzēsīsim visus par Jums savāktos datus no mūsu serveriem un informācijas sistēmām, ja vien tas nebūs neiespējami vai neprasīs nesamērīgas pūles no Datu pārziņiem. Datus nedrīkst izdzēst, ja to glabāšanu pieprasa Eiropas Savienības vai Lietuvas Republikas tiesību akti.
 • Nepiekrist: Jūs varat nepiekrist mūsu Privātuma politikai, taču Jūsu dati mums ir nepieciešami, lai mēs varētu izpildīt pirkšanas līgumu un nodrošināt nevainojamu interneta veikala darbību. Diemžēl, ja tomēr nepiekrītat mūsu noteikumiem, nevaram ar Jums noslēgt pirkšanas līgumu un nodrošināt mūsu sniegtos pakalpojumus.

Par Jūsu tiesību īstenošanu sazinieties ar mums rakstiski - valsts valodā, rakstot uz e-pastu [email protected], vai arī aizsūtiet pieteikumu mums pa pastu uz adresi Studentų gatvė 37, Kauņa, LT-51364 

Visos jautājumos, kas ir saistīti ar datu subjekta personas datu apstrādi un viņa tiesībām, datu subjektam ir tiesības sazināties ar datu aizsardzības inspektori Jūratė Jalinskienė pa e-pastu [email protected] vai iesniedzot pieprasījumu pa pastu Studentų gatvė. 37, LT-51364, Kauņa. Lai nodrošinātu konfidencialitāti, sūtot pieprasījumu pa pastu, uz aploksnes ir jānorāda, ka vēstule tiek sūtīta datu aizsardzības kontrolierim.

8. Publiska informācija un trešo personu interneta vietnes/aplikācijas

 • Blogs un komentāri newcrush.lv interneta veikalā. Mums ir publiski pieejams blogs un komentāru sadaļa, kuru var lasīt ikviens un tādējādi apkopojot Jūsu personīgo informāciju. Ja Jūsu personīga informācija ir norādīta mūsu interneta veikalā un vēlaties, lai tā tiktu dzēsta, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot kontaktus, kas ir norādīti šajā Privātuma politikā vai interneta veikalā. Ja mēs nevarēsim dzēst datus, mēs Jūs informēsim, kāpēc mēs to izdarīt nevaram.
 • Sociālo tīklu platformas un saistītas aplikācijas. Mūsu vietnē ir integrēti trešo personu pakalpojumi (Facebook, Instagram, Google utt.), Tāpēc, ja Jūs izmantojat Facebook vai cita veida ierakstīšanos caur trešo personu platformām, no šīm platformām var tikt apkopota informāciju par Jums, iestatītas sīkdatnes tīmekļa pārlūkprogrammā, lai šo platformu sniegtie pakalpojumi darbotos pareizi. Mēs arī darbojamies dažādos sociālajos tīklos, tāpēc, kad Jūs sadarbojaties ar mums vai sūtāt informāciju, izmantojot jebkuru platformu, Jūs to darāt uz savu risku, nepieprasot privātumu.  Mēs nevaram kontrolēt citu šo platformu lietotājus vai pašu platformu darbības. Izmantojot trešo personu platformas, uz Jums attiecas šo uzņēmumu/plaformu Privātuma politikas. 
 • Norādes uz trešo personu platformām. Mūsu interneta veikalā var būt norādes uz citām interneta vietnēm, kuru Privātuma politikas var atšķirties no mūsu, tāpēc mēs iesakām rūpīgi izlasīt šo uzņēmumu Privātuma politikas, sniedzot jebkādu informāciju vai apmeklējot citu vietni. 

9. Konkursi, spēles, aptaujas

Dažreiz mēs organizējam konkursus, spēles, aptaujas vai citas reklāmas mūsu interneta veikalā vai caur sociālajiem tīkliem (sadaļā - “konkursi”). Dalība mūsu konkursos ir pilnīgi brīvprātīga. Mēs varam lūgt Jūsu personīgo informāciju, piemēram, vārdu, adresi, dzimšanas datumu, telefona numuru, e-pasta adresi, pseidonīmu vai citu informāciju. Mēs izmantojam šo informāciju konkursa administrēšanai. Mēs arī varam izmantot sniegto informāciju, lai sazinātos ar Jums vai Jūsu ieteiktiem cilvēkiem par mūsu pakalpojumiem, izņemot gadījumus, kad to aizliedz konkurences noteikumi vai likumi. Mēs varam dalīties ar šo informāciju ar citām mūsu filiālēm vai citiem pakalpojumu sniedzējiem, uz kuriem attiecas šīs Privātuma politikas noteikumi. 

10. E-pasta vēstuļu saturs

E-pasta vēstule tiek nosūtīta starp noteiktiem serveriem, līdz brīdim, kad tā tiek tiešsaistē nosūtīta adresātam. Servera administratori var redzēt un lasīt Jūsu e-pasta vēstules. E-pasts nav konfidenciāls saziņas kanāls, tāpēc mēs iesakām nesūtīt konfidenciālu informāciju caur to.

11. Datu atklāšana

Mēs varam atklāt informāciju par Jums mūsu darbiniekiem, vadītājiem, starpniekiem, piegādātājiem vai apakšuzņēmējiem, ja tas ir pamatoti nepieciešams mērķiem, kas norādīti šajā Privātuma politikā. Turklāt mēs varam atklāt informāciju par Jums:

 • Ja likumā ir norādīts, ka tas ir jādara;

 • Lai aizsargātu savas tiesības vai intereses (ieskaitot Jūsu datu sniegšanu trešajām personām, lai atgūtu parādus no Jums).

Izņemot gadījumus, kas paredzēti šajā Privātuma politikā, mēs nesniedzam Jūsu personas datus trešajām personām. 

12. Jūsu personas datu drošība

Jūsu personas dati tiks apstrādāti saskaņā ar prasībām, kas noteiktas Reglamentā, Lietuvas Republikas Likumā par personas datu tiesisko aizsardzību un citos tiesību aktos. Apstrādājot Jūsu personas datus, mēs ieviešam organizatoriskus un tehniskus pasākumus, kas nodrošina personas datu aizsardzību no nejaušas vai nelikumīgas iznīcināšanas, mainīšanas, izplatīšanas, kā arī no jebkuras citas nelikumīgas apstrādes. Mēs glabājam Jūsu personīgo informāciju arhīva vajadzībām ne ilgāk kā 10 gadus vai tik ilgi, līdz mēs esam izpildījuši juridiskās saistības, risinām strīdus un ievērojam šīs saistības. Turklāt, lai novērstu ļaunprātīgu izmantošanu un citas nelikumīgas darbības.  

13. Atbildība

Jūs esat atbildīgs, lai Jūsu norādītie dati būtu precīzi, pareizi un pilnīgi. Ja mainās Jūsu norādītie dati, Jums par to nekavējoties jāpaziņo, mainot attiecīgos datus reģistrācijas formā vai, ja dati nav norādīti reģistrācijas formā, informējot mūs pa e-pastu. Mēs nekādā gadījumā nebūsim atbildīgi par zaudējumiem, kas Jums ir radušies, sniedzot nepareizu vai nepilnīgu personīgo informāciju vai neinformējot mūs par jebkādām izmaiņām tajā. Ja pazaudējat datus, kas nepieciešami, lai pieslēgotos Jūsu kontam, Jums ir nekavējoties jāsazinās ar mums pa telefonu vai e-pastu.

NOTEIKUMI UN ĻAUNPRĀTĪGA IZMANTOŠANA

14. Galvenie noteikumi

Ja vēlaties izmantot newcrush.com sniedzamos pakalpojumus, Jums:

 • Jābūt sasniegušam vismaz 14 gadu vecumu;
 • Jāaizpilda reģistrācijas forma, jāizveido konts. Ja izmantojat trešo personu pakalpojumus, jāizmanto funkcija “viesis”;
 • Jāpiekrīt privātuma un interneta veikala lietošanas politikai;
 • Jānorāda precīza, pilnīga un pareiza kontaktinformāciju.

Reģistrējoties mūsu interneta veikalā vai citādi izmantojot mūsu pakalpojumus, Jūs apņematies, ka esat izlasījis un piekrītat šai Privātuma politikai un vienlaikus piešķirat mums tiesības apkopot, uzglabāt, sistematizēt, izmantot un apstrādāt visus personas datus, kas uzskaitīti šajā Privātuma politikā, to noteiktajiem mērķiem. 

Mēs neatļaujam izveidot kontus, kuru galvenais mērķis ir ietekmēt un kaitēt citiem, veicināt diskrimināciju, veicināt naidu vai izplatīt aizskarošu saturu, un mēs paturam tiesības apturēt Jūsu darbības mūsu interneta veikalā, izdzēst Jūsu kontu vai kā citādi aizliegt Jums piekļūt mūsu interneta veikalam.

14.1 Produktu atsauksmes

Interneta veikalā ir iespējams atstāt atsauksmi par produktu (izņemot uztura bagātinātājus). Lai izvairītos no noteiktām problēmām, spama jeb mēstulēm un citām potenciāli kaitīgām darbībām, atsauksmes pārskata un apstiprina administrātors.  

Lai atsauksme tiktu apstiprināta, tai ir jābūt konstruktīvai, paskaidrojot kāpēc produkts patika vai nepatika. Mēs paturam tiesības nepublicēt atsauksmes par produktiem, kuras nav informatīvas lietotājiem vai atsauksmes par produktiem, kuras neatbilst patiesībai. Tikai reģistrētiem lietotājiem tiek piešķirti lojalitātes punkti par apstiprinātām atsauksmēm par produktu  (lojalitātes programmas informācija).

UZMANĪBU! Tā kā jebkura Jūsu atsauksme par produktu tiek uzskatīta par reklāmu, mēs ņemam vērā Latvijas Republikas Likumu par reklāmu

15. Vispārīgi noteikumi

Šie Preču pirkšanas un pārdošanas noteikumi (turpmāk tekstā - Noteikumi)  nosaka vispārējus NEWCRUSH interneta veikala (turpmāk tekstā - Veikals) lietošanas noteikumus. Noteikumi tiek piemēroti, ja pircēji izvēlas, pasūta un iegādājas Pārdevēja preces, kas tiek piedāvātas veikalā, vai izmanto Veikala sniegtos pakalpojumus. Veikals ir tiešsaistes mazumtirdzniecības veikals, kas ir piemērots klientiem, kuri iegādājas preces, lai apmierinātu personīgās, ģimenes, mājsaimniecības vajadzības, kas nav saistītas ar uzņēmējdarbību vai profesiju.

Personai vai viesim (turpmāk tekstā - Pircējs), kurš ir piereģistrējies Veikala sistēmā, ir tiesības veikt pirkumus veikalā. Reģistrējoties veikalā un / vai veicot pasūtījumu, Pircējs pilnībā  apstiprina, ka viņam ir tiesības veikt pirkumu veikalā. Pircējs nav tiesīgs veikt preču pasūtīšanu veikalā Newcrush.lv, ja Pircējs nav iepazinies ar Noteikumiem un / vai nepiekrīt tiem. Kad Pircējs noformē preču pasūtījumu, tiek uzskatīts, ka Pircējs ir iepazinies ar Noteikumiem un tiem piekritis. Kad Pircējs noformē preču pasūtījumu, Noteikumi kļūst par pirkšanas un pārdošanas līgumu, kas tiek noslēgts starp Pircēju un Pārdevēju, un ir saistošs juridisks dokuments abām pusēm.

Pārdevējam ir tiesības vienpusēji mainīt, grozīt vai papildināt Noteikumus. Kad Pircējs iepērkas veikalā Newcrush.lv, tiek piemēroti Noteikumi, kas ir spēkā pasūtījuma veikšanas brīdī, tāpēc Pircējam ir ieteicams iepazīties ar Noteikumiem katra pirkuma veikšanas laikā.

Ņemot vērā Veikala sistēmas tehnikas iespējas, Pārdevējam ir tiesības ierobežot reģistrēto pircēju skaitu; bez iepriekšēja paziņojuma Pircējam, ierobežot Pircēja iespējas izmantot veikala pakalpojumus, kā arī anulēt Pircēja reģistrāciju, ja Pircējs izmantojot Veikalu, pārkāpj šos noteikumus, mēģina kaitēt Veikala vai Pārdevēja pasūtījumu stabilitātei un / vai drošībai; uz laiku vai neatgriezeniski pārtraukt Veikala darbību, iepriekš par to nepaziņojot Pircējam. Nepārvaramas varas gadījumā Pārdevējam ir tiesības apturēt līguma izpildi līdz nepārvaramas varas izzušanai, paziņojot Pircējam par pasūtījuma apturēšanu. Ja vēlāka līguma izpilde pircējam vairs nav būtiska, tad Pircējam ir tiesības atkāpties no līguma, par to paziņojot Pārdevējam. Ja Pārdevējs pārtrauc darbību, bet, ja ir iespējams izpildīt apstiprinātos pasūtījumus, paliek spēkā visas šajos noteikumos vai piemērojamajos tiesību aktos paredzētās tiesības un pienākumi, kas saistīti ar jau izpildītajiem vai neizpildītajiem pasūtījumiem.

16. Pasūtījumi, reģistrācija, pieslēgšanas dati 

Veicot pasūtījumu, Jums ir obligāti jānorāda šie Pircēja dati:

 • Vārds, uzvārds vai nosaukums;
 • Ja Pircējs ir juridiska persona - tiek norādīts šīs juridiskas personas personas kods un PVN kods;
 • E-pasta adrese;
 • Adrese, uz kuru tiks piegādātas preces, izņemot tos gadījumus, kad pircējs preces saņem pats, izvēlētā saņemšanas punktā;
 • Kontakttālrunis.

Pārdevējam ir tiesības norādīt citus piegādei nepieciešamus datus.

Pircējs ir atildīgs, lai reģistrācijas formā norādītie dati būtu pareizi un pilnīgi. Ja mainās Pircēja reģistrācijas formā norādītie dati, pricējam ir nekavējoties, taču ne vēlāk kā līdz nākamā preču pasūtījuma veikšanai, dati jāatjauno. Pārdevējs neatbild par Pircēja nepareizi norādītiem personas datiem un nav atbildīgums par zaudējumiem, kas Pircējam vai trešajām personām  radušies neatjaunotu datu dēļ.

Pircējs apņemas sargāt un neatklāt savu lietotāja vārdu un paroli (turpmāk tekstā - Pieslēgšanas dati) trešajām personām. Pircējs ir atbildīgs par savu Pieslēgšanas datu glabāšanu, kā arī par visām Veikalā veiktajām darbībām, kad tika veikta pieslēgšanās ar Pircēja pieslēgšanas datiem.

Reģistrējoties Pircējs Pārdevējam piešķir tiesības apkopot, uzglabāt, izmantot un apstrādāt visus Pircēja personas datus, ko tieši vai netieši sniedz Pircējs, reģistrējoties, apmeklējot un izmantojot Veikalu, un Pircējs sniedz Pārdevējam tiesības pārsūtīt Pircēja datus Pārdevēja partneriem, kuri kopā ar Pārdevēju administrē veikalu, veic preču piegādi vai sniedz citus pakalpojumus, kas ir saistīti ar veikalu.

Pircējam PVN rēķins tiek atsūtīts uz norādīto e-pasta adresi - PDF formātā (e-rēķins). 

Pircēja sniegtie personas dati tiks apstrādāti saskaņā ar Eiropas Savienības tiesību aktiem un prasībām, kas noteiktas Latvijas Republikas Likumā par personas datu tiesisko aizsardzību, kā arī citos Latvijas Republikas tiesību aktos, kas regulē šo datu apstrādi un aizsardzību. Apstrādājot un glabājot Pircēja personas datus, Pārdevējs veiks organizatoriskus un tehniskus pasākumus, kas nodrošinās personas datu aizsardzību no nejaušas vai nelikumīgas iznīcināšanas, mainīšanas, izpaušanas, kā arī no jebkuras citas nelikumīgas apstrādes.

Pircēja personas dati tiks apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos tikai pēc Pircēja rakstiskas, elektroniskas vai mutiskas piekrišanas saņemšanas. Pircējs izsaka savu gribu attiecībā uz personas datu apstrādi tiešā mārketinga nolūkos, aizpildot reģistrācijas formu un atzīmējot atbilstošos laukus tajā..

Pārdevējs apliecina, ka Pircēja sniegtos personas datus izmantos tikai Pārdevējs un tā partneri, ar kuriem Pārdevējs sadarbojas Veikala administrēšanā, preču piegādē un citos pakalpojumos, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma iesniegšanu vai izpildi. Pārdevējs apņemas neizpaust Pircēja personas datus trešajām personām, izņemot šajā punktā minētos Pārdevēja partnerus vai Latvijas Republikas tiesību aktos paredzētajos gadījumos, kad tas ir obligāti jāizdara.

Pircēja personas dati tiks glabāti ne ilgāk, kā to prasa noteiktie personas datu apstrādes mērķi. Pircēja sniegto personas datu glabāšanas noteikumi, kā arī Pircēja datu apstrādes noteikumi tiešā mārketinga nolūkos ir noteikti Pārdevēja Personas datu apstrādes noteikumos. Personas datu apstrādes perioda beigās vai kad pazūd nepieciešamība apstrādāt personas datus, šie dati tiek iznīcināti saskaņā ar tiesību aktu noteikto kārtību un nosacījumiem un Pārdevēja personas datu apstrādes noteikumiem.

17. Preču cenas, atlaides, maksājumi un termiņi

Veikalā esošas preces tiek norādītas kopā ar standarta vienības cenu. Preču cenas veikalā noformētā pasūtījumā ir norādītas euro ar PVN. Pircējam piešķirtās atlaides netiek piemērotas, ja prece ir izpārdota vai tās cena jau ir ar atlaidi.

Pircējs  par izvēlētajām precēm var norēķināties norādītajos maksājuma veidos. 

Ja pircējas izvēlas samaksāt par precēm ar bankas pārskaitījumu, pasūtījums tiks izpildīts tikai pēc tam, kad Pārdevējs būs saņēmis samaksu par precēm un to piegādi, ja vien Pārdevējs ar Pircēju nav vienojušies citādi. Maksājums tiek uzskatīts par veiktu, kad ir saņemta visa maksājamā summa un ieskaitīta Pārdevēja bankas kontā.

Ja Pircējs nesamaksā par precēm 5 (piecu) darba dienu laikā no pasūtījuma veikšanas brīža, Pārdevējam ir tiesības atcelt pasūtījumu, iepriekš par to nepaziņojot Pircējam.

Pasūtījumiem līdz 10 eiro tiek piemērota administratīvā maksa 2,99 euro

Izvēloties preču apmaksu saņemšanas brīdī tiek pievienota papildus maksa 1,99 EUR, neatkarīgi no iepirkuma groza summas.

18. Preču kvalitātes garantija un derīguma termiņš

Visu Veikalā pārdodamo preču īpašības parasti ir norādītas pie katra produkta aprakstā. Preču ražotāji un / vai importētāji ir atbildīgi par informāciju, kas norāda preču īpašības (to pareizību), un Pārdevējs ir atbildīgs tikai par šīs informācijas pareizu noformēšanu (pārsūtīšanu) lietotājiem, ja likumā nav noteikts citādi.

Pārdevējs neatbild par to, ja preces veikalā pēc to krāsas, formas vai citiem parametriem var neatbilst faktiskajam preču lielumam, formai un krāsai, tā var atšķirties Pircēja izmantotā monitora īpašību vai citu tehnisku iemeslu dēļ. Ja preču krāsas, lieluma vai formas neatbilstība rodas Pārdevēja vai ar to saistīto trešo personu rīcības dēļ, tad Pārdevējs ir atbildīgs par iespējamām preču izskata neatbilstībām.

Pārdevējs apliecina, ka ir atbildīgs par veikalā pasūtīto preču pārdošanu un pareizu iegādāto preču piegādi, preču kvalitāti, pareizu preču atgriešanas nosacījumu izpildi un citu likumā paredzētu Pārdevēja tiesību un pienākumu izpildi. 

Tādos gadījumos, kad Pārdevējs nenodrošina preču kvalitātes garantiju noteiktiem preču veidiem, spēkā ir garantija, kas ir norādīta attiecīgajos tiesību aktos. 

Tādos gadījumos, kad likumdošanā konkrētām precēm ir noteikts konkrēts derīguma termiņš, Pārdevējs apņemas šādas preces Pircējam pārdot tā, lai viņam tiktu nodrošinātas reālas iespājas šādas preces izlietot pirms derīguma termiņa beigām. 

19. Preču piegāde un saņemšana

Veikalā iegādātās preces visā Eiropas Savienībā piegādā pircēja izvēlētas piegādes kompānijas, izņemot gadījumus, kad Pircējs preces saņem pats.

Preču piegādes termiņš, kad sūtījums tiek nodots piegādes kompānijai, ir atkarīgs no piegādes kompānijas, kuras darbību Pārdevējs nevar ietekmēt. Turklāt Pārdevējs negarantē, ka preces visos gadījumos tiks piegādātas noteiktajā termiņā, īpaši, ja pasūtītās preces neatrodas Pārdevēja noliktavās, Pircējs sniedza nepareizus datus, kas bija jālabo vai citu iemeslu dēļ. Preču piegādes cenas un termiņus atradīsiet šeit.  

Pārdevējs patur tiesības mainīt preču piegādes cenas pēc saviem ieskatiem. 

Par apstiprinātu un uz apstrādi nodotu pasūtījumu Pircējs tiek informēts pa e-pastu un / vai SMS īsziņu.

20. Atteikšanās no līguma, preču atgriešana un maiņa

Preces tiek mainītas vai atgrieztas, balstoties uz spēkā esošiem Latvijas Republikas tiesību aktiem. Pircējs apmaksā atbilstošas kvalitātes preces atgriešanas izmaksas.

Gadījumā, kad Picējs vēlas atgriezt nekvalitatīvu vai kvalitātīvu preci, Pircējam ir jāsazinās ar Pārdevēju pa e-pasta adresi [email protected] un jāpaskaidro preču atgriešanas iemesls, kā arī jānorāda savs vārds un uzvārds vai nosaukums, adrese, telefona numurs, preču pirkuma datums, atgriežamo preču nosaukums un skaits.  

Pircējam, atgriežot preces, obligāti ir jāievēro šie nosacījumi: 

 • Precei jābūt oriģinālajā iepakojumā, kurš nav bojāts (šis punkts netiek piemērots tādā gadījumā, kad ir atgriežama nekvalitatīva prece); 
 • Precei ir jābūt Pircēja nesabojātai;
 • Precei ir jābūt nelielotai, tā nevar būt zaudējusi savu preces izskatu (nesabojātas etiķetes, nenoplēstas aizsargplēves u.c.) (šis punkts netiek piemērots gadījumos, kad tiek atgriezta nekvalitatīva prece);
 • Atgriežamajai precei jābūt tādā pašā komplektācijā, kādā to saņēma pircējs;
 • Atgriežot preci ir obligāti jāpievieno tās iegādes dokumenti un aizpildīts atgriešanas forma. 

Ja Pircējs atsakas no līguma (atgriež preces), Pircējam preces jāatgriež Pārdevējam nekavējoties un ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienu laikā no paziņojuma par preču atgriešanu Pārdevējam iesniegšanu. Preces tiek apmainītas vai par tām tiek atgriezta nauda uz Pircēja norādīto kontu ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienu laikā no preču atgriešanas dienas.   

Pārdevējs var neatgriezt Pircēja samaksāto naudas summu, kamēr Pārdevējs nav saņēmis preces vai kamēr pircējs nav iesniedzis pierādījumu, ka preces ir nosūtītas Pārdevējam. Pārdevējam ir tiesības nepieņemt Pircēja atdotās preces, ja Pircējs neievēro šajā Noteikumu daļā noteikto preču atgriešanas kārtību.

Pircējs var atgriezt preces nosūtot tās ar kurjeru uz adresi Studentų gatvė. 37, LT-51364, Kauņa

21. Komunikācija

Pārdevējs visus paziņojumus nosūta un citādi sazinās ar Pircēju pa Pircēja reģistrācijas formā norādīto e-pasta adresi un telefonu. Pircējs visus jautājumus un paziņojumus nosūta uz e-pasta adresi [email protected] vai zvanot: +371 68 688 131

22. Ziņojums par pārkāpumu

Ja uzskatāt, ka kāds pārkāpj šo Privātuma Politiku un interneta veikala lietošanas noteikumus, lūdzu, nekavējoties informējiet mūs, pa e-pastu, telefonu vai, izmantojot citus saziņas līdzekļu.

ATBILDĪBA

23. Atbildības ierobežošana

Likumos atļautajā kārtībā Jūs esat pilnībā atbildīgs par zaudējumiem, kas radušies, izmantojot mūsu vietni un citus mūsu sniegtos pakalpojumus. Mēs un mūsu komanda nebūs atbildīgi par iespējamiem vai izrietošajiem zaudējumiem. 

Mēs un mūsu komanda neatbild par reklāmdevēju, saistīto interneta vietņu vai citu dalībnieku rīcību. 

BEIGU NOTEIKUMI

24. Mēs darbojamies saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem

Šie noteikumi darbojas saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem.  Uz saistībām, kas rodas, pamatojoties uz šiem noteikumiem, piemēro Latvijas Republikas likumus. Visas domstarpības, kas rodas īstenojot šos noteikumus, tiek risinātas sarunu ceļā. Ja vienošanās netiek panākta, strīdus izšķir saskaņā ar Latvijas Republikas tiesību aktos noteiktajā kārtībā.

Visas domstarpības, kas rodas šo noteikumu īstenošanas laikā, tiek risinātas komunikācijas ceļā. Pircējam ir iespēja strīdus ar Veikalu risināt elektroniski, nevēršoties tiesā. Pircējam rakstiski (pa e-pastu) jāsazinās ar pārdevēju un jāiesniedz pārdevējam brīvas formas pretenzija par precēm un / vai Veikala vai Pārdevēja darbībām. Savā pretenzijā Pircējam ir jānorāda konkrētais (-ie) produkts (-i) vai Veikala sniegtais pakalpojums, kura dēļ tiek iesniegta pretenzija un jāizklāsta savas prasības. Pēc Pircēja pretenzijas saņemšanas Pārdevējs to izskata 14 (četrpadsmit) dienu laikā no pretenzijas saņemšanas dienas un sniedz Pircējam atbildi. Ja Pārdevējs neatbild uz Pircēja prasību vai ja Pircējs ir neapmierināts ar Pārdevēja pieņemto lēmumu, Pircējam ir tiesības vērsties Valsts patērētāju tiesību aizsardzības dienestā (Brīvības iela 55, Rīga (2. ieeja, ielokā pie baznīcas), Klientu apkalpošanas centrā), e-pasta adrese [email protected]). 

Privātuma politikas atjaunošanas datums: 09.05.2022