Uztura bagātinātājs VITAMĪNS D “viridikid Vitamin D Drops”

    Bestsellers
TOP 🔥
Maisto papildas VITAMINAS D „viridikid Vitamin D Drops“, VIRIDIAN, 30ml
Maisto papildas VITAMINAS D „viridikid Vitamin D Drops“, VIRIDIAN, 30ml
Bestsellers
    Bestsellers

Uztura bagātinātājs VITAMĪNS D “viridikid Vitamin D Drops”

30 ml
610-01221

“Viridikid Vitamin D Drops” patīk gan bērniem gan vecākiem - vienkārši lietojams, lieliskas garšas, laba cenas un kvalitātes attiecība! 

+ 0.00 Lojalitātes eiro
€18,90
Pirms bezmaksas piegādes jums trūkst 50.00 € . Piegāde.
30 ml
Daudzums

Pirms bezmaksas piegādes jums trūkst 50.00 € . Piegāde.

Populārākās atsauksmes

  • Lieliski vitamīni. Viegli dāvināt, skaidrs izlaidums, patīkama garša.
  • Bērni patērē labprāt, nav specifiskas garšas.
  • Viss kārtībā, sastāvs lielisks, piegāde ātra, bet man šķiet neērta dozēšana. Grūti noteikt, cik veidojas gaisa burbuļi, jādrukā daudzas reizes, lai visu daudzumu iedotu bērnam, kas ar mazākiem nav īpaši labi. Protams, tas nemaina produkta kvalitāti, dodu no karotes.
Izlasiet visas atsauksmes

Komplekti lētāk

Vairāk komplektu
Visiem pasūtījumiem līdz 10 € tiek piemērota administrācijas maksa 2,99 €. Pievienojiet preces un nemaksājiet nodokli.

“Viridikid Vitamin D Drops” patīk gan bērniem gan vecākiem - vienkārši lietojams, lieliskas garšas, laba cenas un kvalitātes attiecība! 

Vecāki, kas iegādājas šo uztura bagātinātāju, augsti vērtē tā vienkāršo lietošanu un labu cenas un kvalitātes attiecību. 

Pudelītē ir graduēta pipete ar 0,5 ml atzīmi, un šķidro D vitamīna formu var pilināt tieši mutē vai samaisīt ar ēdienu.

Vienas pudelīte pietiek uz diviem mēnešiem.

Vitamīns D – palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas dabību un normālu kaulu, muskuļu un zobu stāvokli.

Lietošana: 0,5 ml dienā kopā ar ēdienu vai tieši mutē. Nepieciešamu daudzumu varēsiet nomērīt ar mērpipeti. Piemērots bērniem no 6 mēnešu vecuma.

Sastāvdaļas: īsto saulespuķu (Helianthus annuus) sēklu eļļa, saldo apelsīnu (Citrus sinensis) miziņu eļļa, vegānisks holekalciferols, kas tiek iegūts no noteiktas šķirnes ķērpjiem.

Uzturviela

0,5 ml ir:

NRV*%

Vitamīns D3

400 IU (10 µg)

200

* – uzturvielas atsauces vērtība (NRV)

Speciāli brīdinājumi: nepārsniegt norādīto rekomendējamo devu. Uztura bagātinātāju nedrīkst izmantot kā pārtikas aizstājēju. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Uzglabāšana: uzglabāt sausā, tumšā, ne augstākā kā 25 °C temperatūrā, bērniem neaizsniedzamā vietā. Pēc atvēršanas izlietot 6 mēnešu laikā.

Iepakojumā: 30 ml. Neto daudzums: 30 ml.

Ražotājs: Viridian, Cambridgeshire, PE 17 4BH, Apvienotā Karaliste.

Izplatītājs: UAB "Bioklinika“, Studentu iela 37, LT-51364 Kauņa. Tel. +370 37 750866

Derīgs līdz (beigām):skat. uz iepakojuma.

Viridian kompānija tika dibināta 1999. gadā, Lielbritānijā. Vissvarīgākie Viridian principi ir ražot tādus produktus, kuri izceltos ar visaugstākajiem ētikas standartiem un izveidot atbalsta fondu nabadzīgiem bērniem un dabas aizsardzībai. Viridian Nutrition ir ētisku vitamīnu ražošanas līdere. Ko tas nozīme? Kompānija Lielbritanijā tikā nominēta produktu žurnālos Ethical Consumer (Ētiskais pircējs) un The Good Shopping Guide (Labu pirkumu gids). Šīs balvas pierāda, ka uzņēmums apņemas sniegt gan tīras sastāvdaļas, gan rūpēties par apkartni un piedalīties labdarības pasākumos.

Ētika uztura bagātinatāju tirgū sākas ar pašu kompāniju, kas ražo produktus. Ja vairāk iedziļinātos citu kompāniju, kuru produktus lietojat ikdienā, darbībā, varbūt uzzināsiet, ka tās ir lielas farmācijas vai masveida pasūtījumus izpildošas ražotājas. Viridian Nutrition – vienai ģimenei piederoša uztura bagātinātāju ražotāja, dibināta Lielbritānijā.

Viridian ētika apņem sastāvdaļu meklēšanu un ražošanu. Izgatavotajos produktos nav ģenētiski modificētu vai staru ietekmētu sastāvdaļu, un aktīvās un barības vielas ir 100% aktīvas un bez piemaisījumiem. Kompānija neizmanto cukuru, krāsvielas vai mākslīgās garšu uzlabojošās vielas, tāpēc produkti ir pilnībā tīri. Produktu veidošanā un ražošanā tiek izmantota ilggadīga farmācijas pieredze.

Ar ko ir īpaši Viridian uztura bagātinātāji?

Vai zinājāt, ka vairāk kā 50% tablešu tiek izgatavotas izmantojot līmi, pazīstama arī kā saistviela, kas palīdz saglabāt tablešu formu? Uztura bagātinātāju ražošanā ir atļauts izmantot dažadākās aizpildvielas, saistītājus, apvalkus, krāsvielas un garšu piešķirošas vielas. Viridian Nutrition neizmanto šādas sastāvdaļas.

Dabas aizsardzība - Viridian Nutrition kompānija ir atbildīga un strādā pēc “zaļā biznesa” principiem - vairāk kā 40% kompānijas produktu ir “Soil Association“ serfitikāts, kas garantē, ka izstrādājumā nav cilvēkam vai dabai potenciāli kaitīgu vielu.

Ražošana - Viridian Nutrition lieto īpaši mazus daudzumus iepakošanas materiālu un viss, ieskaitot stiklu, tiek izgatavots no pārstrādātiem materiāliem vai vielām. Tinktūras un smēres tiek izgatavotas no svaigiem medicīniskiem augiem.

Atbalsts - Līdz šim Viridian Nutrition ziedotā atbalsta summa ir virs 165.000 £, ieskaitot ziedošanu fondiem, tādiem kā “Friends of Earth“, “NSPCC“, „Woodland Trust“, “Jack and Jill Foundation“, “Comic Relief“, “RSRB“, “Terrence Higgins“, “The Woodland trust“, “Save the Children“ un citiem. Izvēloties Viridian Nutrition produktus jūs ne tikai rūpējaties par savu veselību, bet arī pievienojaties pie citu dzīves uzlabošanas.

Priekšroka ekoloģisku produktu veikaliem - Viridian atbildīgi izvēlas savas tirdzniecības vietas un speciālistus, kuri varētu ieteikt, kādus produktus izvēlēties. Zināšanas, cieņa un sapratne ir svarīgi.

Tas, kas ir vissvarīgākais

Uzturs ir nepieciešams cilvēka eksistēšanai. Katrai reakcijai, bioķīmiskai un fizioloģiskai darbībai, kas notiek organismā ir nepieciešamas uzturvielas. Pareizi izvēlētas aktīvās un uzturvielas, tādas kā vitamīni, tauki, minerālvielas un aminoskābes, ļauj funkcionēt mūsu organismam. Kad neuzņemam nepieciešamās vielas ar pārtiku, organismā notiek izmaiņas. Sabalansēts uzturs, kurā ir daudz augļu, dārzeņu, “pareizu” tauku, ir nepieciešams, ja vēlaties izvairīties no veselības traucējumiem.

Uzturs, kas ir bagātināts ar uztura bagātinātājiem, ir nepieciešams. Skumji, ka mūsdienu modernajā pasaulē nevaram 100% pakļauties uz pārtikas produktu kvalitāi un to uzturvērtību. Ļoti svarīgs ir pārtikas produktu svaigums un uzturvielu daudzums, kas ir stipri samazinājies augsnes stāvokļa dēļ un dažādu vides faktoru dēļ. Rodas arvien vairāk veselības traucējumu, kuri vairāk vai mazāk ir saistīti ar nepieciešamo uzturvielu trūkumu. Bieži organisma vajadzība pēc noteiktām uzturvielām ir ļoti liela un saņemot tās tikai ar pārtiku, organisms nespēj tās uzkrāt ilgākam laikam. Pareizi izvēlēti un pareizi lietojami uztura bagātinātāji ir ļoti vērtīgi, kā arī papildina organismu ar nepieciešamām vielām.

Pēc aptauju veikšanas, acīmredzams - uztura bagātinātāji būtu jālieto cilvēkiem, kuri sūdzas par samazinājušos vitamīnu un minerālvielu daudzumu. Visbiežāk tie ir cilvēki, kam ir aktīvs dzīvesveids, vegetārieši, vegāni, vecāki cilvēki, ļoti tievi cilvēki, grūtnieces un ar krūti barojošas sievietes, cilvēki, kas smēķē, lieto alkoholu vai bieži ievēro dažādas diētas. Protams, ir svarīgi, ko jūs ēdat un cik bieži vingrojat. Lūk kāpēc daudzi cilvēki, kas rūpējas par sevi, izvēlas sabalansētu uzturu, sportu un uztura bagātinātājus. 

“Soil Association“ sertifikāts

Viridian uztura bagātinātājiem ir “Soil Association“ sertifikāts - tā ir Lielbritānijas sertificēšanas institūta izsniegtā apliecība, kas tiek izsniegta tikai tādā gadījumā, ja produktā ir vairāk par 95% ekoloģisku izejvielu. Šis sertifikāts garantē, ka produktā nav cilvēkiem vai dabai kaitīgu vielu - parabēnu, mākslīgo smaržvielu, krāsvielu, naftas ķīmijas produktu. “Soil Association“ sertificētie produkti ir bioloģiski irstoši un dabai nekaitīgi. Kompānijām, kas vēlas iegūt šo sertifikātu, ir jāpierāda katras izmantojamās vielas ekoloģiskā izcelsme un jāsniez katra produkta ķīmiskā formula un etiķetes. Sertificētas kompānijas apņemas katru gadu pārbaudīt savas ražošanas iekārtas un veikt izmantojamo vielu auditu. “Soil Association” ir atzīta par vienu no stingrākajiem sertificēšanas institūtiem.

Atsauksmes

15 Atsauksmes
100%
Ieteiktu draugam
2022-08-19

Lieliski vitamīni. Viegli dāvināt, skaidrs izlaidums, patīkama garša.

Automātiski tulkots, izmantojot Google tulkotāju

Noderīgas atsauksmes? 0 0
2022-05-18

Bērni patērē labprāt, nav specifiskas garšas.

Automātiski tulkots, izmantojot Google tulkotāju

Noderīgas atsauksmes? 0 0
2022-01-07

Viss kārtībā, sastāvs lielisks, piegāde ātra, bet man šķiet neērta dozēšana. Grūti noteikt, cik veidojas gaisa burbuļi, jādrukā daudzas reizes, lai visu daudzumu iedotu bērnam, kas ar mazākiem nav īpaši labi. Protams, tas nemaina produkta kvalitāti, dodu no karotes.

Automātiski tulkots, izmantojot Google tulkotāju

Noderīgas atsauksmes? 0 0
2021-12-30

Ļoti labs sastāvs, bērni labprāt dzēra šīs lāses, pasūtīsim vēlreiz, paldies, 🙂

Automātiski tulkots, izmantojot Google tulkotāju

Noderīgas atsauksmes? 0 0
2021-12-08

Lielisks uztura bagātinātājs bērniem ar lielisku sastāvu

Automātiski tulkots, izmantojot Google tulkotāju

Noderīgas atsauksmes? 0 0
2021-12-08

Šī nav pirmā reize, kad pērku bērniem, lieliski.

Automātiski tulkots, izmantojot Google tulkotāju

Noderīgas atsauksmes? 0 0
2021-12-01

Laba garša, bērniem patika.

Automātiski tulkots, izmantojot Google tulkotāju

Noderīgas atsauksmes? 0 0
2021-10-13

Ļoti ērti lietot, pilēt mutē un viss

Automātiski tulkots, izmantojot Google tulkotāju

Noderīgas atsauksmes? 0 0
2021-10-11

Šis ir vienīgais D vitamīns, ko mans bērns dzer nesaraujoties un bez problēmām :) citiem parasti ir tāda eļļaina pēcgarša, un šim nav. Ļoti viegli lietojams, nepieciešams ļoti maz, lai brokastu laikā to iemestu tieši mutē. Ir ļoti pamanāms, ka pipete ir graduēta un deva ir skaidri redzama. D vitamīna testi ir parādījuši, ka tas patiešām darbojas, un pat pēc 2 nedēļām rezultāti ir mainījušies uz labo pusi. Ļoti iesaku!

Automātiski tulkots, izmantojot Google tulkotāju

Noderīgas atsauksmes? 1 0

Rakstīt atsauksmi par Uztura bagātinātājs VITAMĪNS D “viridikid Vitamin D Drops”

Jums arī varētu patikt