Pašiedeguma līdzekļi, krēmi

Pašiedeguma krēmi

Mēs bieži domājam par skaisti iedegušu un mirdzošu ādu - gan pavasarī, kad garās un augumu nosedzošās drēbes tiek mainītas pret īsākām un gaišākām, gan arī aukstajā sezonā, kad āda ir gaiša un ilgojas pēc vasaras saulītes. Iedegusi āda var kļūt par īstu lepnumu. Tādā gadījumā mākslīgais iedegums var būt lieliska izvēle iedegušas ādas baudīšanai! Lai izvairītos no kaitīgajiem UV stariem, arvien vairāk cilvēku izvēlas dažādas intensitātes sauļošanās krēmus, losjonus, putas, eļļiņas un citus produktus. Newcrush klāstā ir plaša videi draudzīgu pašiedeguma līdzekļu izvēle dažādās konsistencēs, sākot no Eco by Sonya un The Organic Pharmacy, kas ir pieejami internetā!

Pašiedeguma līdzekļi kļūst arvien populārāki, to piedāvājums palielinās, tāpēc var rasties jautājumi: Kā sagatavot ādu pašiedegumam, lai tas klātos vienmērīgi un noturētos ilgāk? Kādi līdzekļi ir labākie un piemērotākie ķermenim un sejai? Kā zināt, ka pašiedeguma krēmi, putas vai toniki būs vēlamajā tonī?

Kā iegūt vienmērīgu un skaistu efektu uz iedegušas ādas?

Mākslīgais iedegums var palīdzēt izbaudīt skaisti mirdzošu brūnu ādu. Iespējams, vissvarīgākais solis vienmērīgā iedeguma uzklāšanā ir rūpīgi sagatavot ādu. Ķermeņa pīlings - ideāla iedeguma slepenā atslēga. Pīlings palīdz sasniegt ideāli gludu ādas virsmu, lai iedegums ne tikai būtu vienmērīgs, bet arī noturētos ilgāk. Ja uz elkoņiem un ceļiem ir sakrājies liels daudzums atmirušo ādas šūnu, pašiedeguma krēmi nenoklāsies vienmērīgi un iedegums šajās vietās būs tumšāks, tāpēc ļoti svarīgi ir attīrīt ādu ar skrubi. Lai iegūtu labākos rezultātus, āda ir jāattīra 1-2 dienas pirms līdzekļu uzklāšanas. 

Ne mazāk svarīgs solis ādas sagatavošanā mākslīgajam iedegumam ir mitrināšana. Dažas dienas pirms mākslīgā iedeguma līdzekļu lietošanas ir svarīgi samitrināt ādu ar taukainu krēmu vai losjonu. Īpaši sausu ādu vai sausas zonas viegli samitriniet tieši pirms iedeguma līdzekļa uzklāšanas.

Lai produktu uzklātu vienmērīgi, svarīgi to uzklāt uz tīras, sausas ādas. Vienmērīgākam pārklājumam ieteicams lietot īpašu pašiedeguma cimdu. Ļaujiet produktam pilnībā iesūkties, uzreiz nevelciet apģērbu un neejiet gulēt. Ja līdzeklis neuzsūcas pareizi un nonāk saskarē ar apģērbu vai veļu, tas var radīt nelīdzenumus vai traipus.

Pašiedeguma līdzekļi internetā

Mākslīgais iedegums un tā intensitāte ir atkarīga arī no izvēlētajiem līdzekļiem. Eco by Sonya Pašiedeguma krēms ,,Winter Skin' ir piemērots īpaši gaišas ādas īpašniecēm, jo tas ir maigs, pakāpenisks un iedeguma intensitāti var veidot, lietojot līdzekli vairākas dienas pēc kārtas. Pašiedeguma krēms „Invisible Tan“ piešķir ādai skaistu, bronzas toni 8 stundu laikā. Pašiedeguma putas „Cacao Tanning Mousse“ palīdz iegūt vēlamo bronzas nokrāsu - no maigas līdz intensīvai - atkarībā no tā, cik ilgi putas tiek atstātas uz ķermeņa. Smidzināmais iedeguma ūdens „Hempitan“ nodrošina visintensīvāko un visilgāk noturīgo iedeguma efektu. Taču vieglās tekstūras The Organic Pharmacy pašiedeguma krēms „Self Tan“ radīs dabisku, gaiša toņa iedegumu.

Toniks sejai „Face Tan Water“

Vismazāk intensīvais produkts - populārais pašiedeguma ūdens / toniks "Face Tan Water", kas ir lieliski piemērots sejas un dekoltē zonas ādai un izskatās ārkārtīgi dabiski. Šis daudz atzinību guvušais un visā pasaulē iemīļotais toniks ir piemērots visiem ādas tipiem.

Šo produktu cena atbilst kvalitātei, un jūs varat tos iegādāties interneta veikalā newcrush.lv!