Mājas aromāts „Rhubarb Rhubarb“

    Bestsellers
Bestsellers
    Bestsellers

Mājas aromāts „Rhubarb Rhubarb“

520-10103
+ 0.00 Lojalitātes eiro
€58,00
Pirms bezmaksas piegādes jums trūkst 50.00 € . Piegāde.
Daudzums

Pirms bezmaksas piegādes jums trūkst 50.00 € . Piegāde.

Populārākās atsauksmes

  • Lai arī smarža man ir ideāla, jebkurš aromāta vērtējums ir subjektīvs: kas vienam ir ideāls, citam var nepatikt nemaz, tas ir normāli :) Bet ar šo apskatu gribu uzslavēt smaržas noturību. Iegādājos pirms vairāk nekā septiņiem mēnešiem un jau labu pusgadu neesmu bijusi mājās, tāpēc nav ne nūjas pārmestas, ne nomainītas pret jaunām. Pēc pusgada, tiklīdz durvis tika atslēgtas, visa māja (un tā nav nemaz tik maza, 150 kvadrātmetri) smaržoja pēc rabarberiem. Tātad, derīguma termiņš ideāls, aromāts bagātīgs, tiešām iesaku!
  • Tas ne tikai lieliski smaržo mājās, bet arī lieliska ideja dāvanai, jo tā ir ļoti skaista, es pat teiktu, ka grezni iesaiņota!
Izlasiet visas atsauksmes

Komplekti lētāk

  • Noble Isle komplekts: Rabarbera rabarbera mājas smaržas un svece

    <p>Ieelpojiet savās mājās Jorkšīras pavasara rasas atmodu ar "Rabarberu rabarberu!", kurā jūtams saldeni rūgtens rabarberu, kadiķu ogu un rozmarīna aromāts.</p> <p></p> <p><strong>Augšējās notis:</strong> rabarberi, kadiķu ogas.</p> <p><strong>Sirds notis:</strong> rozmarīns, estragons</p> <p><strong>Bāzes notis:</strong> sūnas, ciedrs</p> <p></p> <p>Niedru difūzeri kalpo aptuveni 16-20 nedēļas.</p> <p>Svece deg 35 līdz 45 stundas.</p>

Visiem pasūtījumiem līdz 10 € tiek piemērota administrācijas maksa 2,99 €. Pievienojiet preces un nemaksājiet nodokli.

Atsauksmes

2 Atsauksmes
100%
Ieteiktu draugam
2022-08-10

Lai arī smarža man ir ideāla, jebkurš aromāta vērtējums ir subjektīvs: kas vienam ir ideāls, citam var nepatikt nemaz, tas ir normāli :) Bet ar šo apskatu gribu uzslavēt smaržas noturību. Iegādājos pirms vairāk nekā septiņiem mēnešiem un jau labu pusgadu neesmu bijusi mājās, tāpēc nav ne nūjas pārmestas, ne nomainītas pret jaunām. Pēc pusgada, tiklīdz durvis tika atslēgtas, visa māja (un tā nav nemaz tik maza, 150 kvadrātmetri) smaržoja pēc rabarberiem. Tātad, derīguma termiņš ideāls, aromāts bagātīgs, tiešām iesaku!

Automātiski tulkots, izmantojot Google tulkotāju

Noderīgas atsauksmes? 0 0
2021-12-23

Tas ne tikai lieliski smaržo mājās, bet arī lieliska ideja dāvanai, jo tā ir ļoti skaista, es pat teiktu, ka grezni iesaiņota!

Automātiski tulkots, izmantojot Google tulkotāju

Noderīgas atsauksmes? 0 0

Rakstīt atsauksmi par Mājas aromāts „Rhubarb Rhubarb“